Главная » ПІДРУЧНИКИ 8 КЛАС » УКРАЇНСЬКА ЛІТЕРАТУРА » Українська література Хрестоматія 8 клас О.В. Єременко - Освіта -


        

Українська література Хрестоматія 8 клас О.В. Єременко - Освіта -

Хрестоматія з української літератури для 8 класу О.В. Єременко, О.П. Перевертун ( Освіта )

В наявності

 

Артикул: 978-617-656-577-2
Видавник: Освіта
Сторінок: 384
Формат: А 5
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Надруковано: 2016
Ціна:
70,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Хрестоматія з української літератури для 8 класу  О.В. Єременко видавництва "Освіта" можна купити за оптовою ціною в нашому інтернет-магазині.

Ти починаєш новий навчальний рік із новими підручниками і посібниками, серед них — «Українська література. 8 клас. Хрестоматія». Відповідно до програми, у хрестоматії шість розділів: «Усна народна творчість», «Світ української поезії», «Із сучасної української поезії», «Національна драма», «З української прози», «Український гумор», тобто, у 8 класі ти продовжиш мандрівку у світ художньої літератури, яка триватиме в часі та просторі: від глибокої давнини, коли творилися легенди, до початку XXI століття, з берегів Дніпра і Карпатських гір — до незвіданих загадкових королівств. Тобі пощастить побачити знайомі імена прозаїків і поетів та відкрити для себе нові, прочитати про різних людей різних епох, поміркувати та відчути, чим вони жили, про що думали і через що раділи та страждали. Серед запропонованих творів чимало поезій, кожна з яких, як увесь світ у краплині води, віддзеркалює індивідуальність автора, торкається серця із особистісною емоційністю. Для вивчення подано і перлини української прози — як адресовані юним читачам, так і класичні тексти. Продовжується ознайомлення з драматичними творами, призначеними для постановки на сцені, що обумовлює їх суттєві відмінності від інших літературних родів. Деякі тексти подано у скороченому вигляді, але їх варто простати повністю.

Найважливіше те, що саме у 8 класі необхідно усвідомити, чому художня література є універсальним видом мистецтва, які її функції, що художній образ є «одиницею», основною частиною художнього твору; зрозуміти, що сприйняття літературного тексту — не лише читання і переказування, а й ґрунтовний аналіз за допомогою спеціального теоретико-літературного інструментарію.

На відміну від підручника, хрестоматія містить передусім тексти творів, але, окрім них, у нашій книзі є довідкові та навчальні матеріали, які допоможуть тобі зрозуміти задум письменника, а отже, прочитати вірші та поеми, повісті й драми осмислено та глибоко. Роз’яснення незрозумілих (застарілих, запозичених, діалектних

або рідковживаних) слів і короткий словник літературознавчих понять стануть тобі в пригоді під час опрацювання текстів, збагатять словниковий запас.

Хрестоматія з української літератури для 8 класу  О.В. Єременко видавництва "Освіта" можна купити за телефонами: +380 637879549; +380 971899420.

 

 

Видавник: Освіта

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

N2YzZ