Главная » ПІДРУЧНИКИ 7 КЛАС » УКРАЇНСЬКА ЛІТЕРАТУРА » Українська література Хрестоматія 7 клас Н.І. Черсунова Єременко - ПЕТ -


        

Українська література Хрестоматія 7 клас Н.І. Черсунова Єременко - ПЕТ -

Українська література Хрестоматія 7 клас Н.І. Черсунова Єременко ( ПЕТ )

В наявності

 

Артикул: 978-617-7155-49-1
Видавник: ПЕТ
Ціна:
70,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Призначено для учнів 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів.

  • Хрестоматія
  • позакласне читання
  • 7 клас
  • автор: Н.І. Черсунова
  • видавництво: «ПЕТ»

Підручник «Українська література Хрестоматія 7 клас Н.І. Черсунова» купити в інтернет-магазині шкільних підручників і робочих зошитів schooldream  с доставкою до міст Київ, Житомир, Дніпропетровськ, Львів, Одеса можна за рекомендованою ціною видавництва!

Хрестоматію створено відповідно до нової навчальної програми з української літератури, що затверджена Міністерством освіти і науки України.Видання містить біографічні довідки про письменників, необхідні матеріали з теорії літератури, а також рубрики «Підсумуйте прочитане!» та «Перевірте свої знання». Деякі літературні твори подано в скороченому вигляді, при цьому особливості авторського стилю, сюжетні лінії та ключові епізоди збережені. Після кожного твору подається тлумачення незрозумілих слів та пропонуються запитання й завдання, робота над якими допоможе кращому засвоєнню змісту та розвитку аналітичних навичок.Хрестоматія розрахована на учнів 7 класів, але може бути корисною і для абітурієнтів, студентів, учителів загальноосвітніх навчальних закладів.

За новою програмою

 

Видавник: ПЕТ

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

NDFmO