Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 8 КЛАС » УКРАЇНСЬКА ЛІТЕРАТУРА » Українська література 8 клас Зошит для контрольних робіт О. Данилейко - Генеза -


        

Українська література 8 клас Зошит для контрольних робіт О. Данилейко - Генеза -

Зошит для контрольних робіт з української літератури 8 клас О. Данилейко ( Генеза )

В наявності

 

Артикул: 978-966-11-0741-9
Ціна:
28,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Купити зошит для контрольних робіт з української літератури 8 клас О. Данилейко видавнийтва "Генеза" за оптовою ціною.

Зошит для контрольних робіт містить різнорівневі завдання, що можуть бути використані під час проведення контрольних робіт, самостійної та індивідуальної підготовки учнів.

Видання дасть змогу здійснити ефективну перевірку ступеня опанування учнями програмового матеріалу з кожної теми курсу української літератури для 8-го класу загальноосвітніх навчальних закладів.

В зошиті для контрольних робіт з української літературиапз ропоновані завдання визначать рівень ваших знань, умінь і навичок. Усі відповіді оцінюватимуться за дванадцятибальною шкалою. Кожне завдання першого рівня (пункти 1-12) містить чотири варіанти відповідей, і лише одна з них - правильна. Вам потрібно поставити позначку в квадратику навпроти того варіанта, який ви вважаєте правильним. За кожну правильну відповідь ви отримаєте 0,5 бала.Завдання другого рівня - пункти 13-15. За кожну правильну відповідь у цьому рівні ви отримаєте 1 бал. Зверніть увагу на завдання № 13 - на встановлення відповідності. У ньому є дві колонки, де частини матеріалу позначено цифрами та літерами. Вам потрібно співвіднести ці частини й записати в табличці поряд із цифрою відповідну літеру. Врахуйте, що у правій колонці один пункт зайвий.

Завдання третього рівня вимагають розгорнутої відповіді та оцінюються 3 балами кожне. Якщо загальна кількість балів за виконання всіх завдань контрольної роботи не становитиме цілого числа, учитель може додати або відняти від цієї суми 0,5 бала, враховуючи охайність і чіткість записів, наявність чи відсутність виправлень тощо.

Виконуючи контрольні роботи, пам’ятайте, що зошит - це обличчя учня. Тому пишіть чітко, розбірливо, грамотно, дбайте про культуру ведення записів.

Замовити зошит для контрольних робіт з української літератури 8 клас О. Данилейко видавнийтва "Генеза" за кращою ціною можна за телефонами:

+380 637879549; +380 971899420.

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

YThmN