Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 3 КЛАС » УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЧИТАННЯ » Учимося писати есе Робочий зошит для учнів 3-4 класів Л.В. Йолкіна - Оріон -


        

Учимося писати есе Робочий зошит для учнів 3-4 класів Л.В. Йолкіна - Оріон -

Робочий зошит Учимося писати есе для учнів 3-4 класів Л.В. Йолкіна ( Оріон )

В наявності

 

Артикул: 978-617-7355-71-6
Видавник: Оріон
Сторінок: 80
Формат: А 5
Друк: Повноколір
Обкладинка: М'яка
Ціна:
24,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Робочий зошит Учимося писати есе для учнів 3-4 класів Л.В. Йолкіна видавництва "Оріон" можна купити за оптовою ціною в нашому інтернет-магазині.

Посібник призначений для роботи з учнями 3-4 класів і передбачає виконання завдань з підготовки до усного складання й написання есе, що є нововведенням до оновленої програми з української мови, затвердженої МОН України в 2016 році.

У виданні використано міжпредметні зв’язки, оскільки есе передбачає вироблення вміння учня висловлювати свої емоції й реалізувати знання в різних галузях.

Робота над однією темою може проводитись і на одному уроці, і на кількох поспіль. У посібнику відсутнє чітке розмежування тем за класами, оскільки це залежить від рівня підготовки учнів до такого виду робіт.

Варто націлити вчителя на використання групових, парних форм роботи, а також частіше ставити запитання: «Чиє висловлювання вам більше сподобалося, чому?».

Робочий зошит Учимося писати есе для учнів 3-4 класів Л.В. Йолкіна видавництва "Оріон" можна купити за телефонами: +380 637879549; +380 971899420.

Видавник: Оріон

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

NTQyZDAx