Главная » ПІДГОТОВКА ДО ШКОЛИ » МАТЕМАТИКА » Цікава математика Високий рівень для дітей 4-6 років Волкова Школа


        

Цікава математика Високий рівень для дітей 4-6 років Волкова Школа

Цікава математика Високий рівень Серія: Малятко Автор: Ю. Волкова, В. Скоромна, В. Федієнко Школа 2014

В наявності

 

Артикул: 978-966-8114-08-6
Видавник: Школа
Оптова ціна 25,00 Грн
Ціна:
25,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Посібники серії «Малятко» допоможуть вам якнайкраще підготувати дитину до школи. Розроблені педагогами-практиками, вони повністю відповідають сучасним методичним вимогам та санітарно-гігієнічним нормам, ураховують вікові фізіологічні та психологічні особливості дошкільників.
Скомпонований за заняттями навчальний матеріал вичерпно охоплює обсяг умінь та знань, рекомендований дитині для засвоєння впродовж навчального року.
Посібники серії однаково ефективно можуть бути використані як для індивідуальних занять, так і для колективної роботи з дітьми у дошкільних навчально-виховних закладах.
Пропонований посібник сприятиме формуванню в дитини певних знань та навичок: лічби в межах двадцяти, вимірювання довжини, об’єму, ваги за допомогою умовної міри, орієнтування в часі та просторі тощо. Для ознайомлення пропонуються деякі площинні та об’ємні фігури, одиниці ваги, довжини та об’єму. Проте головна увага приділяється цифрам та числам, кількісному та порядковому їх значенню, роботі з основними математичними знаками.

Видавник: Школа

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

NWE1N