Главная » ПІДРУЧНИКИ 8 КЛАС » ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ » Трудове навчання Технічні види праці підручник 8 клас Д.В. Лебедев – СИЦИЯ -


        

Трудове навчання Технічні види праці підручник 8 клас Д.В. Лебедев – СИЦИЯ -

Підручник з трудового навчання Технічні види праці для 8 класу Д.В. Лебедев, А.М. Гедзик ( СИЦИЯ )

В наявності

 

Артикул: 978-617-7205-12-7
Видавник: СИЦИЯ
Сторінок: 208
Формат: А 5
Друк: Повноколір
Обкладинка: Тверда
Ціна:
250,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Підручник з трудового навчання Технічні види праці для 8 класу Д.В. Лебедев, А.М. Гедзик видавництва "СИЦИЯ" можна купити за оптовою ціною в нашому інтернет-магазині.

У 8 класі ви продовжите вивчати складний світ техніки і технологій. Ви дізнаєтеся, як за допомогою технічного рисунку передати складну форму об’ємної деталі і зобразити її правильно на папері; вивчите ряд умовних позначень різьби та її елементів на креслениках окремих деталей; ознайомитесь із такими конструкційними матеріалами, як листовий метал та сортовий прокат, із сучасними методами обробки металів і сплавів, поповните свої знання з основ проектної діяльності.

Ви навчитесь визначати розміри виготовлених вами деталей за допомогою штангенциркуля — вимірювального інструмента, що забезпечує значно більшу точність вимірювань, аніж інструменти, якими ви користувалися раніше. Опануєте практичні прийоми роботи з новими для вас ручними інструментами для обробки листового металу та сортового прокату. За допомогою навчального матеріалу розділу «Технологія побутової діяльності» ви зможете навчитися вибирати одяг і взуття, доглядати за ними.

Налаштуватися на вивчення нового матеріалу вам допоможуть рубрики «Ви дізнаєтесь», «Пригадайте», розміщені на початку параграфів. Для того щоб перевірити і закріпити знання кожної теми, наприкінці параграфів подано рубрики «Чи добре засвоїли?», «Поясніть».

Також наприкінці кожного розділу ви матимете змогу закріпити набуті знання, скориставшись рубрикою «Підбиваємо підсумки». Тим, хто хоче знати більше, корисною буде інформація, подана в рубриках «Поглиб свої знання» та «Цікаво знати».

Виконання практичних робіт поглибить ваші знання про властивості матеріалів та прийоми їх обробки. Виконуючи практичні вправи та практичні роботи, будьте уважними, дотримуйтеся правил безпечної праці.

Бажаємо вам успіхів у навчанні!

Підручник з трудового навчання Технічні види праці для 8 класу Д.В. Лебедев, А.М. Гедзик видавництва "СИЦИЯможна купити за телефонами: +380 637879549; +380 971899420.

Видавник: СИЦИЯ

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

ZDZlNTI4ZW