Главная » ПІДРУЧНИКИ 7 КЛАС » ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ » Трудове навчання (для хлопців) Підручник 7 клас Терещук Б.М. - Генеза -


        

Трудове навчання (для хлопців) Підручник 7 клас Терещук Б.М. - Генеза -

Трудове навчання (для хлопців) Підручник 7 клас для загальноосвітніх навчальних закладів Терещук Б.М., Дятленко С.М. ( Генеза )

В наявності

 

Артикул: 978-966-11-0568-2
Видавник: Генеза
Ціна:
150,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Ти вже маєш перші уявлення про галузі виробництва та професії людей, які виготовляють різноманітну продукцію.У 7-му класі ти зможеш розширити свої знання про проектування та технічне конструювання, виготовлення виробів з деревних матеріалів, а також ознайомишся з іншими видами конструкційних матеріалів, їхніми властивостями, призначенням, технологією оздоблення та сферою застосування.Користуючись підручником, ти дізнаєшся багато нового про техніку й технології, зможеш реалізувати свої творчі задуми, утіливши їх в оригінальних проектах.Кожен новий параграф підручника починається із запитань, які спонукатимуть тебе до роздумів, вирішення проблемних завдань, пригадування інформації, яку ти здобув, вивчаючи інші предмети тощо. Закінчуються параграфи новою термінологією, що зустрічається в тексті, і переліком основних понять, які необхідно пояснити. Тестові завдання допоможуть здійснювати самоконтроль та контроль рівня твоїх навчальних досягнень.Крім основного тексту, підручник містить додатковий варіативний навчальний матеріал з техніки та технології оздоблення виробів, яким ти зможеш оволодіти за власним вибором на уроках трудового навчання або в позаурочний час самостійно. У пригоді стануть також здобуті знання про технологію побутової діяльності.Виконуючи практичні завдання, спробуй знайти щось особливе в кожному виді трудової діяльності. Будь уважним і старанним. Особливу увагу зверни на застереження щодо безпеки та наукових основ організації праці.Крім підручника, невід’ємною складовою навчально-методичного комплекту з трудового навчання є робочий зошит, електронна бібліотека наоч-ностей, педагогічний програмний засіб та книжка для вчителя.Знання, уміння й навички, які ти здобудеш, та способи творчої діяльності, з якими ознайомишся, безперечно, знадобляться у твоєму житті.Бажаємо тобі успіхів і натхнення в праці!

Видавник: Генеза

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

N2UyZWU