Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 5 КЛАС » ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ

Робочі зошити (альбоми) з трудового навчання для 5 класу

Бажаєте купити за видавничими цінами робочі зошити з трудового навчання для 5 класу груп дівчаток чи хлопчиків на клас або в особисте користування? Наш Книжковий інтернет-магазин забезпечить усіх бажаючих даними навчальними посібниками для шкіл з українською мовою навчання, схваленими МОНУ для використання в навчальному процесі.

Які видавництва підготували зошити

Шановні покупці, сподіваємося, Вам відомо, що, починаючи з 5 класу, школярі поділяються на 2 підгрупи для вивчення предмета «Трудове навчання». Звичайно ж, і зошити для підгруп дівчат і хлопців готуються окремо. А для всього класу слід купувати обидва їхні види з точним кількісним підрахунком.

Ми можемо запропонувати Вам продукцію видавництв «Сиция» та «Ранок» міста Харкова й видавництва «Навчальна книга – Богдан» міста Тернополя.

Для підгрупи дівчат нами обрано 2 робочих «Зошити з трудового навчання. 5 клас»:

а) авторів підручника Т. С. Мачачі й С. П. Павх, надрукований у видавництві «Сиция»;

б) авторів В. Є. Адамчук, М. П. Торлоп, В. М. Жалобної, видавництва «Ранок» із додатками: «Зошит для контролю знань».

Для хлопців у видавництві «Навчальна книга – Богдан» автором О. І. Вовчишиним написано «Трудове навчання. Робочий зошит. Технічна праця. 5 клас».

Купуйте зошити у «SCHOOLDREAM»!

Замовити зошити на 1 чи 2 підгрупи з трудового навчання для 5 класу можна онлайн за нашою адресою  schooldream@ukr.net,  або Ви можете зателефонувати за номерами  +380971899420,  +380637879549.

Оптові замовлення, вчителів і постійних покупців ми забезпечуємо знижками.

Товари доставляються протягом кількох днів за будь-якою адресою України у зручний для клієнта спосіб.

Співпраця з нами – це надійність і комфорт для Вас! Звертайтеся!

 


ZGFiN2Jl