Главная » ПІДРУЧНИКИ 9 КЛАС » ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ

Підручники з трудового навчання для 9 класу

Недорого купити підручники з трудового навчання для 9 класу обох підгруп (дівчат і хлопців) шкіл з українською мовою навчання за чинною програмою Ви  можете тут, у нашому книжковому інтернет-магазині «Шкільна література» в будь-якій кількості.

Ми дібрали для наших шановних покупців по одному підручнику для кожної з підгруп, які мають грифи Міністерства освіти і науки України, гарний сучасний дизайн і викладають навчальний матеріал на належному методичному рівні, з використанням наочності.

1. Підручник «Трудове навчання. Технічні види праці 9 клас» авторів Терещука Б. М., Туташинського В. І., Загорного В. К. підготовлений до друку в київському видавництві «Генеза» обсягом 160 сторінок.

У ньому хлопці вивчатимуть проектування виробів, техніку й технологічні процеси, електротехнічні вироби, правила охорони довкілля, основи економічного аналізу господарської діяльності. Підручник оснащений кольоровими світлинами, цікавими малюнками та схемами, портретами. У ньому використовуються кольорові шрифти й тло, цікаві умовні позначення, багато тестів, початки розділів особливо ретельно оформлені.

2. Підручник «Трудове навчання. Обслуговуючі види праці для 9класу» автора Богданової С. І. надрукований у видавництві «Літера ЛТД» міста Києва обсягом 175 сторінок.

Дівчата також вивчатимуть проектування виробів, техніку й технологічні процеси виготовлення виробів із конструкційних матеріалів, правила раціонального ведення домашнього господарства та охорони довкілля, основи економічного аналізу господарської діяльності.

У підручнику використовуються кольорові шрифти й фон, практикується виділення кольором головного. В якості ілюстративного матеріалу вживаються кольорові світлини, таблиці, безліч малюнків (ескізів) для шиття. Є тут цікаві рубрики й багато практичних робіт.

Шановні вчителі, батьки, учні та інші покупці, замовляйте підручники з трудового навчанняч для 9 класу оптом (зі знижками) чи в особисте користування зручним для Вас способом. Література надсилається наступного дня після отримання замовлення.

Ми раді співпраці з Вами!

 


Грн
Грн

ZjQ0NTQ