Главная » ПІДРУЧНИКИ 5 КЛАС » ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ

Підручники з трудового навчання у 5 класі

Шукаєте підручник «Трудове навчання. 5 клас» для дівчат чи хлопців? За новою програмою для українських шкіл у нашому книжковому інтернет-магазині «SCHOOLDREAM» є підручники для обох підгруп пятикласників, рекомендовані Міністерством освіти і науки України для використання в навчальному процесі.

Для Вас, шановні покупці, ми розробили постійну систему знижок, нею користуються вчителі, зареєстровані на сайті та оптові покупці. Тут Ви завжди знайдете нову й актуальну шкільну літературу за всіма навчальними предметами.

У 5 класі для трудового навчання школярі поділяються на дві підгрупи: «дівчата» і «хлопці», тому що програми для них дуже відрізняються. Звичайно ж, і підручники пишуться різні.

Підручник з трудового навчання для дівчат

Зараз у наявності – один підручник «Трудове навчання (для дівчат). 5». Його автори – В. К. Сидоренко, Т. С. Мачача, В. П. Титаренко, С. П. Павх, Г. М. Гаврилюк, видавництво – «Сиция» міста Харкова, кількість сторінок – 240.

Підручник має гарний загальний дизайн, красиву обкладинку, цікаві умовні позначки, багато чудових і корисних ілюстрацій.

Підручники з трудового навчання для хлопців

Ми маємо 2 підручники на вибір, обидва чудово оформлені, з гарними обкладинками. У них розміщено багато зразків виробів, інструментів, верстатів і матеріалів.

1. Підручник «Трудове навчання. Для хлопців. 5». Автори – Б. М. Терещук, В. К. Загорний, В. М. Гащак, Р. М. Лещук, видавництво «Генеза» міста Києва, 176 сторінок.

2. Підручник «Трудове навчання (для хлопців). 5». Автори – В. К. Сидоренко, Д. В. Лебедєв, А. М. Гедзик, В. В. Юрженко, видавництво «Сиция», 256 сторінок.

Замовляйте будь-який підручник оптом чи в особисте користування зручним для Вас способом. Ми завжди раді допомогти!

 


Грн
Грн
Трудове навчання (для хлопців) Підручник 5 клас В.К. Сидоренко - Сиция -empty
Рекомендовано Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України(Наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України 10)
Трудове навчання (для хлопців) Підручник 5 клас В.К. Сидоренко - Сиция -

Ціна 250,00 Грн

В наявності

Трудове навчання (для хлопців) Підручник 5 клас Б.М. Терещук - Генеза -empty
Рекомендовано Міністерством освіти і науки,молоді та спорту України(наказ МОНмолодьспорту України від 04.01.2013 р. № 10)
Трудове навчання (для хлопців) Підручник 5 клас Б.М. Терещук - Генеза -

Ціна 150,00 Грн

Відсутній
MjQ5MjNjN