Главная » ПІДРУЧНИКИ 11 КЛАС » СВІТОВА (ЗАРУБІЖНА) ЛІТЕРАТУРА » Світова література 11 клас Хрестоматія (Академ та проф рів) Андронова - ПЕТ -


        

Світова література 11 клас Хрестоматія (Академ та проф рів) Андронова - ПЕТ -

Світова література 11 клас Хрестоматія Академічний та профільний рівні автори Л.Г. Андронова, Л.О. Карліна видавництво ПЕТ

В наявності

 

Артикул: 978-617-7155-15-6
Видавник: ПЕТ
Сторінок: 784
Формат: 60x90
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Країна виробник: Україна
Місто видавництва: Харків
Ціна:
78,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Світова література 11 клас Хрестоматія Академічний та профільний рівні автори Л.Г. Андронова, Л.О. Карліна видавництво ПЕТ.

  • Хрестоматія
  • позакласне читання
  • 11 клас
  • автор: Л.Г. Андронова
  • видавництво: «ПЕТ»

Підручник «Світова література 11 клас Хрестоматія Л.Г. Андронова» купити в інтернет-магазині шкільних підручників і робочих зошитів schooldream  с доставкою до міст Київ, Житомир, Дніпропетровськ, Львів, Одеса можна за рекомендованою ціною видавництва!

 

Хрестоматію створено відповідно до чинної навчальної програми зі світової літератури (академічний та профільний рівні), що затверджена Міністерством освіти і науки України.Видання містить біографічні довідки про письменників, необхідні матеріали з теорії літератури, а також рубрики «Цікаві факти» та «Перевірте свої знання!». Деякі літературні твори подано у скороченому вигляді, при цьому особливості авторського стилю, сюжетні лінії та ключові епізоди збережені. Після кожного твору подається тлумачення незрозумілих слів та пропонуються запитання й завдання, робота над якими допоможе кращому засвоєнню змісту та розвитку аналітичних навичок.Хрестоматія розрахована на учнів 11 класів, але може бути корисною і для абітурієнтів, студентів, учителів загальноосвітніх навчальних закладів.

Можливо замовити на нашому сайті за телефонами: +38(063)7879549.
При оптових замовленнях (на класи) – гнучка система знижок від ціни виробника, безкоштовна доставка по Україні.

Видавник: ПЕТ

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

MjNkY2I5