Каталог товарів
Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 5 КЛАС » СВІТОВА ЛІТЕРАТУРА
Ви шукаєте робочі зошити, зошити для контролю знань чи хрестоматію зі світової (зарубіжної) літератури для 5 класу школи з українською мовою навчання? Усе це можна замовити й дешево купити тут, у нашому Книжковому інтернет-магазині, за електронною адресою schooldream@ukr.net або за будь-яким номером телефону: +380971899420, +380637879549.
Усі твори зарубіжної літератури вивчаються в українських школах у перекладі рідною мовою. Оригінали-то можна читати як забажається, але підручники і хрестоматії (а зошити – тим паче!) видаються українською мовою.
Із даного навчального предмета ми пропонуємо Вам продукцію двох видавництв міста Києва: «Генеза» та «Грамота» і два посібники харківського видавництва «ПЕТ».
Дуже гарну «Хрестоматію. Світова література. 5 клас», у якій містяться також і твори для позакласного читання, уклало видавництво «ПЕТ» (автор – Гарбуз В. М.). У цьому ж самому видавництві авторами Карліною Л. О. та Андроновою Л. Г. підготовлений і посібник «Контроль знань. Світова література. 5 клас. Зошит для поточного та тематичного оцінювання».
У видавництві «Грамота» одним із авторів підручника (О. М. Ніколенко, Р. А. Бекерська) написаний «Робочий зошит. 5 клас» зі світової літератури.
А видавництво «Генеза» видало друком «Зошит для контрольних і самостійних робіт. 5 клас» зі світової літератури автора іншого підручника, Євгенії Волощук.
Шановні покупці, обрану літературу можна замовити в роздріб і оптом за будь-якою адресою. Ми надсилаємо наші товари зручним для клієнта видом сучасної доставки.
Оптові замовники, а також – учителі та наші постійні клієнти користуються знижками.
Ми практикуємо як передплату (за картою «Приватбанку»), так і післяплату (в момент отримання навчальних посібників).
Якість товару й обслуговування – гарантуємо. Ми завжди раді допомогти!