Комплексні видання до ЗНО 2018 від «ПіП»

Нинішні випускники не встигли ще й вступити до обраних вищих навчальних закладів, а вже відкрито підготовку до ЗНО 2018 року. Визначені умови його складання й навчальні предмети, за якими буде проходити зовнішнє незалежне оцінювання.

Відомі автори видавництва «Підручники і посібники» міста Тернополя підготували універсальні «Комплексні видання до ЗНО 2018» з усіх предметів (англійська мова, математика, хімія....) для якісної підготовки до оцінювання. Вони містять увесь необхідний теоретичний матеріал курсу вивчення певної шкільної дисципліни, тестові завдання до нього й відповіді до всіх завдань.

Наш книжковий інтернет-магазин «Шкільна література» забезпечить усіх бажаючих цими зручними й необхідними навчальними посібниками в необмеженій кількості. Ми надаємо знижки вчителям, постійним та оптовим покупцям і приймаємо заявки на літературу за будь-якою адресою.

Замовляйте «Комплексні видання» до ЗНО за телефонами  +380971899420, +380637879549 або онлайн:  schooldream@ukr.net і отримуйте найвищі бали для здійснення своїх мрій! Звертайтеся!

 

 

NzU5MT