Оновлений довідник з української мови та літератури Авраменко О. (ЗНО 2018)

5 жовтня 2017 року у видавництві «Грамота» міста Києва має вийти друком оновлений, виправлений самим автором, Авраменком О. М., з огляду на останнє зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО – 2017), і без того популярний серед випускників шкіл та вчителів «Довідник. Українська мова та література. Завдання в тестовій формі. І частина».

Попередній довідник, аналогічний даному, надавав усім абітурієнтам неоціненну допомогу у справі підготовки до найголовнішого для них іспиту – з української мови та літератури.

Чому ж новий посібник виходить зі змінами? Та просто тому, що час потихеньку спливає, програма ЗНО в деякій мірі змінюється, і матеріали до його підготовки також слід переглянути.

Цінність «нового» посібника О. М. Авраменка обсягом 566 сторінок полягає в тому, що в ньому послідовно надається основний теоретичний матеріал із двох навчальних предметів: української мови й літератури. Де слід, він підкріплюється ще й прикладами. А потім подаються тестові завдання за цими самими темами, максимально схожі на тести ЗНО 2018 року. Отже, відбувається прискорене вивчення й закріплення в найзручнішій формі усього програмного матеріалу зовнішнього незалежного оцінювання. Якої ще підготовки можна бажати?!

Даний навчальний посібник також буде корисним усім старшокласникам (для підвищення рівня знань) і вчителям української мови та літератури (для перевірки знань учнів).

Замовити й купити недорого довідник з української мови та літератури для підготовки до ЗНО 2018 «Довідник. Завдання в тестовій формі. І частина» автора Авраменка О. М., видавництва «Грамота» можна буде оптом і в роздріб у нашому книжковому інтернет-магазині «SCHOOLDREAM».

Ми надамо знижки всім оптовим замовникам, а також – учителям і тим, хто уже встиг зареєструватися в нас на сайті і вважається нашим постійним покупцем.

Не спізніться!

 

 

 

 

 

MmNmM