«Українська мова», 7 клас, О. П. Глазова

Ми щойно отримали довгоочікуваний підручник «Українська мова» для 7 класу. Його автор, О. П. Глазова, й раніше писала підручники з української мови, які користувалися популярністю, починаючи з 5 класу й закінчуючи 11 класом. Добре, що й тепер, за новою програмою, ми будемо розповсюджувати навчальні посібники знайомого автора.

Підручник виконаний у новому, сучасному стилі. Хоча він підготовлений для 7 класу, але в ньому багато малюнків, кольорових світлин. І більшість із них присвячена пам'ятникам і пам'ятним місцям України, її пейзажам, оберегам.

Тексти, речення й вірші, підібрані автором підручника, також просякнуті любов'ю до Батьківщини, до її природи і рідного слова, повагою до її письменників, поетів та інших видатних людей. Звичайно ж, одноразово з вивченням нового матеріалу з мови, всі ці почуття оселяться і в душах учнів, які будуть навчатися за цим підручником.

У нашому інтернет-магазині «Шкільна література» можна купити підручник «Українська мова» для 7 класу автора Глазової в будь-якій кількості просто зараз. Дуже гарний посібник!

 

YzlkZW