Главная » ПІДРУЧНИКИ 8 КЛАС » РОСІЙСЬКА МОВА » Русский язык. Російська мова. Підручник 8 клас Самонова Е.И. - Генеза -


        

Русский язык. Російська мова. Підручник 8 клас Самонова Е.И. - Генеза -

Підручник з російської мови "Русский язік" (НОВА ПРОГРАМА) для 8 класу з навчанням українскою мовою Самонова Е.И, Полякова Т.М. ( Генеза )

В наявності

 

Артикул: 978-966-11-0715-0
Видавник: Генеза
Ціна:
150,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Підручник "Русский язык. Російська мова. 8 клас" (НОВА ПРОГРАМА) авторів Самонової Є., Полякової Т. видавництва "Генеза" допоможе  в оволодінні усній і письмовій російській мові, орфографії і пунктуаційної грамотністі.

У підручнику з російської мови учні 8 класа знайдуть не тільки завдання для розвитку умінь слухати, говорити, читати, писати, а й тексти з цікавою інформацією, цікаві матеріали, мовні завдання, додаткові відомості з досліджуваної теми в рубриці «Для допитливих».

Школярі мають можливість вибирати завдання під силу, в тому числі і для домашньої роботи. Для тих, хто впорається швидше інших, передбачені додаткові завдання.

Багато вправ з російської мови вимагають самостійної роботи, вирішення проблемних ситуацій. Різноманітні види завдань покликані розвивати пам'ять і мислення, вдосконалювати різні вміння:

  • спостерігати;
  • аналізувати;
  • синтезувати;
  • встановлювати причинно-наслідкові зв'язки
  • робити висновки.

Працюючи в парах або групах, учні продовжують опановувати правила успішного співробітництва з однокласниками. Важливо, що в кінці заняття вони зможуть оцінювати результати власного труда.

Замовити підручник за новою програмою "Русский язык. Російська мова. 8 клас" авторів Самонової Є., Полякової Т. видавництва "Генеза" можна замовити за телефонами:

+380 637879549; +380 971899420.

Видавник: Генеза

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

NDMwO