Главная » ПІДРУЧНИКИ 4 КЛАС » РОЗВИВАЮЧЕ НАВЧАННЯ

РОЗВИВАЮЧЕ НАВЧАННЯ ( ПЛАНЕТА МІРКУВАНЬ) 4 КЛАС

Для учнів 4 класу ми отримали дуже якісний навчальний посібник «Планета Міркувань» Ольги Гісь, виданий в «Інституті сучасних підручників» міста Києва. Його обєм – 192 сторінки.

Шановні батьки і вчителі, Ваші школярі зійшли на останню сходинку початкової школи. Цього навчального року їм уперше доведеться складати іспити (державну підсумкову атестацію), щоб перевірити, чи готові вони до навчання в середній та старшій школі. Це питання дуже хвилює як дорослих, так і дітей. Незабаром учням доведеться більш самостійно мандрувати стежками Країни Знань. Як це в них вийде? Останній рік навчання – дуже відповідальний. Треба докласти якнайбільше зусиль, щоб гідно вступити до нового ступеня навчання, винести багато знань і умінь із попереднього.

І найважливіше – учням 4 класу слід озброїтися вмінням логічно мислити. У цьому їм допоможе запропонований нами підручник «Планета Міркувань. 4 клас», за яким вони, можливо, працювали вже 3 роки поспіль.

Купити посібники на клас зі знижками можна в нашому книжковому інтернет-магазині «Шкільна література». Замовляйте їх просто зараз.

Чекаємо на Ваші листи або дзвінки!

 


Nzc0O