Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 1 КЛАС » РОЗВИВАЮЧЕ НАВЧАННЯ » Розвиток мислення Високий рівень Серія Малятко Ю. Волкова В. Федієнко - Школа -


        

Розвиток мислення Високий рівень Серія Малятко Ю. Волкова В. Федієнко - Школа -

Розвиток мислення. Високий рівень Серія: Малятко Автор: Ю. Волкова, В. Федієнко Школа 2013

В наявності

 

Артикул: 978-966-429-048-4
Видавник: Школа
Ціна:
38,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Посібники серії «Малятко» допоможуть вам якнайкраще підготувати дитину до школи. Розроблені педагогами-практиками, вони повністю відповідають сучасним методичним вимогам та санітарно-гігієнічним нормам, ураховують вікові фізіологічні та психологічні особливості дошкільників.
Скомпонований за заняттями навчальний матеріал вичерпно охоплює обсяг умінь та знань, рекомендований дитині для засвоєння впродовж навчального року.
Посібники серії однаково ефективно можуть бути використані як для індивідуальних занять, так і для колективної роботи з дітьми у дошкільних навчально-виховних закладах.
Пропонований посібник з розвитку уваги, логіки та пам’яті допоможе вам розвинути інтелектуальні здібності дитини і, таким чином, якнайкраще підготувати її до школи.
Він сприятиме формуванню у малюка певних логічних умінь та навичок, підвищенню рівня його пізнавальної активності та ступеня сформованості психічних процесів: сприйняття, уваги, пам’яті, мислення, уяви, мовлення

Видавник: Школа

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

YjUxMTFiN