Главная » ПІДРУЧНИКИ 8 КЛАС » РОСІЙСЬКА МОВА » Російська мова Підручник 8 клас 4 рік навчання Баландіна Н.Ф. - Ранок -


        

Російська мова Підручник 8 клас 4 рік навчання Баландіна Н.Ф. - Ранок -

Підручник з російської мови для 8 класу з навчанням українською мовою (НОВА програма) Баландіна Н.Ф., Крюченкова О.Ю. ( Ранок )

В наявності

 

Артикул: 978-617-09-2889-4
Видавник: Ранок
Ціна:
200,00 Грн

в корзину:
  шт.  

З підручником "Російська мова 8 клас" (НОВА ПРОГРАМА)автора Баландиної Н. видавництва "Ранок" учні 8 класу продовжать захоплюючу подорож у світ російської мови.

Погортайте підручник: цікаві тексти, барвисті ілюстрації, різноманітні рубрики, додатки все націлене на те, щоб учні не тільки спіткали ази російської словесності, а й навчилися ефективно спілкуватися. Розмовляти по-російськи і знати російську мову це одне і те ж? Звичайно, ні! Знати мову означає правильно говорити, виразно читати, грамотно писати, розрізняти одиниці мови і використовувати їх багатство в речі.

Знайомство з підручником "Русский язык для 8 класса" почніть з його змісту. Тут є відомі вам розділи: «Лексикологія», «Морфологія», «Синтаксис», «Текст». Вивчаючи їх, учні 8 класу піднімаються ще на один щабель пізнання, що стане приводом пишатися своїми успіхами. Прочитайте перелік тем з розвитку мовлення. Вони про те, що учнів цікавить перш за все: відносини в сім'ї, шкільні будні у свята, роль праці на шляху до мрії, захоплюючі подорожі, досягнення в спорті, науці, мистецтві. Завдяки тематично підібраним текстам та відповідним завданням учні 8 класів удосконалюють вміння виразно читати, грамотно писати, висловлювати свої думки, переконувати в своїй правоті, а також поважати думку іншої людини, навіть якщо вона не співпадає.

Треба звернути увагу, що учням на уроках російської мови в 8 класі доведеться виконувати завдання в парах і в групах. Діалог це не тільки обмін думками, а й навчання взаєморозумінню, терпимості, вмінню слухати.

Підручник "Русский язык. 8 класс" автора  Баландиної Н. допоможе навчитися планувати і здійснювати навчальні дії, шукати потрібну інформацію, аналізувати факти і давати їм оцінку.

Замовити підручник з російської мови для учнів 8 класу видавництва "Ранок" оптом та в роздріб можна за телефонами: +380 637879549; +380971899420.

Звертайтесь!

Видавник: Ранок

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

MmJmY2Fl