Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 5 КЛАС » РОСІЙСЬКА МОВА

Робочі зошити з російської мови для 5 класу

Купити за собівартістю зошити з російської мови із друкованою основою для 5 класу школи з українською мовою навчання оптом чи в роздріб Ви можете тут, у нашому книжковому інтернет-магазині «Шкільна література».

Що пропонують видавництва

Із російської мови ми підготували навчальні посібники видавництв «Грамота», «Генеза» і «Світоч» міста Києва, які надрукували матеріал для контрольних робіт різних видів.

Також ми маємо оригінальний навчальний посібник харківського видавництва «Ранок» під назвою «Грамотей. Русский язык. Тетрадь для успешного овладения орфографическими и пунктуационными навыками. 5 класс», який може стати в нагоді при будь-якому підручнику.

Видавництво «Грамота» підготувало до друку «Русский язык. Тетрадь для контрольных работ. 5 класс» авторів підручника О. М. Рудякова та О. В. Гоняк.

Ще два зошити такого самого змісту були видані іншими авторами російських підручників для 5 класу:

1) автором О. І. Самоновою (у видавництві «Генеза»);

2) авторами Л. В. Давидюк та О. Л. Фідкевич – у видавництві «Світоч».

Хоча всі ці зошити і створені авторами підручників, але підготовлений ними навчальний матеріал можна використовувати в будь-якому разі. До цих посібників увійшли не лише тестові завдання різних видів, – у них є матеріал для аудіювання, диктантів, переказів тощо.

Співпраця зі «SCHOOLDREAM»

Ми постійно слідкуємо за надходженням нової літератури і прагнемо якнайшвидше представити її нашим покупцям.

Замовити вказані вище зошити чи інші навчальні посібники в нас можна онлайн або за телефонами, вказаними на сайті.

Ми надаємо знижки при оплаті товару вчителям, постійним покупцям і оптовим замовникам. Література на особливо великі суми надсилається за всіма адресами безкоштовно. Якість нашого товару ми гарантуємо.

Співпраця з нами – запорука Вашого успіху!

 


ZGE3Mzk