Главная » ПІДРУЧНИКИ 9 КЛАС » РОСІЙСЬКА МОВА

Підручники з російської мови для 9 класу

Шановні вчителі, батьки й девятикласники, підручники «Русский язык» для 9 класу української школи на вибір Ви можете купити за цінами видавництв у нашому книжковому інтернет-магазині «Шкільна література» в необмеженій кількості. Постійними знижками для оплати товару тут користуються вчителі, зареєстровані на сайті покупці та оптові замовники. Партії товару на особливо великі суми відправляються безкоштовно за всіма адресами.

У нашому асортименті – 4 найкращих підручники зі всіх виданих уже знайомих авторів, надруковані в київських видавництвах із грифами Міністерства освіти і науки України «Рекомендовано», з гарними обкладинками.

Усі підручники – достатньо проілюстровані (з огляду на вік учнів) репродукціями картин, малюнками, кольоровими світлинами. Навчальний матеріал подається в таблицях і схемах, правила виділяються різнонакресленими шрифтами. Сторінки прикрашаються кольоровим тлом, лініями, орнаментом, кольоровими шрифтами. Теми подаються з перекладом українською мовою.

Девятикласники вивчатимуть синтаксис і пунктуацію в простому і складному реченнях, оформлення багатьох ділових паперів, типи і стилі мовлення.

Обирайте, будь ласка, навчальний посібник за своїми потребами.

  • Підручник «Русский язык, 9 класс», автори – Рудяков О. М., Фролова Т. Я., видавництво «Грамота», загальний обсяг – 264 сторінки.
  • Підручник «Русский язык, 9 класс», підготовлений групою авторів: Поляковою Т. М., Самоновою Є. І., Приймак А. М. у видавництві «Генеза» обємом 278 сторінок.
  • Підручник «Русский язык, 9 класс» авторів Людмили Давидюк і Валентини Стативки, надрукований у видавництві «Премєр» загальною кількістю – 272 сторінки.
  • Підручник «Русский язык, 9 класс», автори – Гудзик І. П., Корсаков В. А., Сакович О. К., видавництво «Освіта», обсяг – 208 сторінок.

Ми чекаємо на Ваші замовлення оптом чи в особисте користування за телефонами або онлайн. Наша література відправляється по всій Україні зручним для клієнта способом, практикується передплата за картою «Приватбанку» чи післяплата при отриманні товару.

Співпраця з нами – зручна й надійна справа. Хай щастить!

 


Грн
Грн
Русский язык Учебник 9 класс с укр. языком обуч. Давидюк  Л.В. - Премьер -empty
Підручник «Русский язык 9 класс с укр. языком обуч. Давидюк Л.В.» містить матеріал, який відповідає вимогам чинної програми, затвердженій МОН. Зміст підручника , його структура зосереджено на
Русский язык Учебник 9 класс с укр. языком обуч. Давидюк  Л.В. - Премьер -

Ціна 150,00 Грн

В наявності
MDhhY