Главная » ПІДГОТОВКА ДО ШКОЛИ » ПИСЬМО, КАЛІГРАФІЯ » Робочий зошит для підготовки до навчання письма 5-6 р. 1ч. Вашуленко Освіта


        

Робочий зошит для підготовки до навчання письма 5-6 р. 1ч. Вашуленко Освіта

Вашуленко О.В., ПрищепаРобочий зошит для підготовки до навчання письма 5-6 р. 1ч. Вашуленко Освіта О.Ю. Робочий зошит для підготовки до навчання письма дітей старшого дошкільного віку (в 2-х частинах).

В наявності

 

Артикул: 978-617-656-324-2/9
Видавник: «Освіта»
Ціна:
41,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Робочі зошити для підготовки до навчання письма дітей старшого дошкільного віку (частини 1, 2) є функціональним додатком до відповідних частин навчального посібника «Моя перша абетка» (авт. О. В. Вашуленко, О. Ю. Прищепа). У ньому представлені завдання і вправи для формування у дитини графічних навичок письма.

У зошитах подано матеріал для розвитку чіткості рухів пальців (складання форм предметів пальцями, розфарбовування і штрихування лініями різної форми з різними установками), окоміру (порівняння ліній, предметів, розміщення їх за формою, розміром). Також дібрані завдання для розвитку уміння правильно пересувати руку уздовж рядка – важливого складника техніки письма.

Завдання з ознайомлення дітей із письмом друкованих букв і елементами рукописних упорядковано в такій послідовності, що й представлення відповідних тем у посібнику «Моя перша абетка».

Графічні вправи запропоновано виконати на чистому аркуші, на аркуші в клітинку й на аркуші з горизонтальними лініями. Враховано особливості дітей, які пишуть лівою рукою.

Запропонована система завдань і вправ, уміщених у зошитах, сприятиме забезпеченню рівних стартових можливостей дітей старшого дошкільного віку для подальшого успішного навчання у школі.

Зошити можуть бути використані для занять у дитячому садку, на заняттях з підготовки дошкільників до навчання у школі, а також для індивідуальних занять дитини з педагогом і спільної роботи дитини з батьками.

Робочі зошити для підготовки до навчання письма дітей старшого дошкільного віку (частини 1, 2) відповідають вимогам Базового компонента дошкільної освіти та чинних програм із розвитку, виховання і навчання дітей 5–6 років, рекомендованих Міністерством освіти і науки України.

Видавник: «Освіта»

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

NDZlZm