Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 9 КЛАС

РОБОЧІ ЗОШИТИ 9 КЛАС

Робочі зошити для 9 класу шкіл з українською мовою навчання

 

Купити робочі зошити для 9 класу й відповіді до них можна в нашому книжковому інтернет-магазині «Шкільна література». Тут Ви можете придбати не лише стандартні зошити з друкованою основою, але й посібники для практичних і лабораторних робіт, для контролю знань, а також – повні відповіді до деяких із них.

Щоправда, дев'ятикласники вже не потребують таких яскравих, цікавих зошитів, як у 1 класі, тому вказаної літератури для даної паралелі не так уже й багато (точніше, вона є не для всіх шкільних предметів). Навчальні посібники, які є в нашому асортименті, підготували й надрукували такі видавництва: «Генеза», «Грамота», «Школяр» (місто Київ); «Лібра Терра» (місто Тернопіль), «Аксіома» (Кам'янець-Подільський); «Ранок», «Логос М», «Парус-Друк», «Весна» (місто Харків).

Дев'ятикласники – це випускники. Звичайно, вони ще не закінчили своє загальне навчання. Лише одиниці з них через непорозуміння підуть працювати. Основна ж частина обере якийсь зі вказаних нижче шляхів: залишаться навчатися в 10–11 класах рідної школи, готуватимуться до майбутньої професії і навчатимуться в ПТУ, оберуть коледж при якомусь вищому навчальному закладі, а може, ще щось вигадають. Різні думки рояться в головах представників цієї паралелі! Тому і працювати з ними вчителям (та й батькам!) досить складно. А їм же школу закінчувати!.. Та ще й брати участь у ДПА (державній підсумковій атестації)! Навчальних предметів на атестацію виводиться багато. Є з них обов'язкові, є на вибір учня.

До цих іспитів слід своєчасно готуватися. Хоча матеріал і виділяється для ДПА той, що вивчається, але він розрізнений, і учням важко зорієнтуватися. На допомогу школярам, як завжди, приходить спеціально складена література. Є зошити для підготовки до державної підсумкової атестації. Вони надають дуже схожий матеріал для вправляння у вивченому. Рано починають продаватися й ті навчальні посібники, за якими безпосередньо буде проводитися ДПА. Отже, якщо придбати, є час і підготуватися до неї! Щоправда, таких примірників зазвичай буває кілька.

Шановні дев'ятикласники, батьки і вчителі, не зволікайте з вирішенням цього складного й важливого питання! Зазирніть до спеціальної теки «ДПА», старанно вивчіть усе, що там пропонується, й замовте необхідне, поки воно не зникло із продажу. Особливо про це слід подбати в разі замовлення літератури на клас чи паралель, щоб можна було придбати все в одному місці й у повному обсязі. Оптові покупці мають право на гарні знижки!

Не відкладайте на завтра те, що можна зробити вже сьогодні!

Гарних Вам покупок, а учням – відмінних успіхів у здачі ДПА-2016!


MWRlNGIxN2