Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 8 КЛАС

РОБОЧІ ЗОШИТИ 8 КЛАС

Робочі зошити для 8 класу шкіл з українською мовою навчання

Купити робочі зошити для 8 класу за новою програмою можна буде в нашому книжковому інтернет-магазині «Шкільна література».

У 2016 році очікуються нові посібники (в тому числі – й зошити) у зв'язку зі зміною навчальних програм у 8 класі. Для їхньої підготовки й виготовлення задіяні провідні видавництва України «Генеза», «Грамота», «Освіта», «Академія», «Алатон», «Педагогічна думка», «Школа», «Ранок», «Сиция», «Гімназія», «Підручники і посібники», «Навчальна книга – Богдан» та бажаючі. Працюють усі, надають на розгляд до Міністерства освіти і науки України свої зошити з різних навчальних предметів та іншу літературу, але переможуть найкращі, і їм буде дозволено друкувати навчальні посібники й розповсюджувати по Україні.

Ми також чекаємо надходження нових зошитів різного призначення для учнів 8 класу з алгебри, геометрії, хімії, фізики, інформатики, української мови, української літератури, російської мови, зарубіжної літератури, англійської мови, німецької мови, всесвітньої історії, історії України, основ здоров'я, біології, географії. Однак, для даного віку вже рідше випускають робочі зошити. Здебільшого вони є з практичних і лабораторних робіт, із контролю знань і т. ін.

На даний момент у нашому асортименті є невеликий набір зошитів, яких не стосується зміна програм, які потрібні завжди. Основна суть навчальних предметів залишається без змін, як незмінними залишаються основи грамотності, закони математики, фізики і Всесвіту взагалі.

Шановні вчителі, батьки й учні, Ви можете в будь-який час зазирнути до тек за предметами, й там Ви знайдете щось корисне для навчання. Навідуйтеся частіше, а ми обіцяємо постійно слідкувати за новинками літератури й терміново розміщати їх у нас на сайті.

Нехай майбутній навчальний рік для учнів 8 класів буде вдалим і багатим на нові посібники!


YzE5NzU5