Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 7 КЛАС

РОБОЧІ ЗОШИТИ 7 КЛАС

Робочі зошити для 7 класу шкіл з українською мовою навчання

 

Купити будь-які зошити для 7 класу можна тут. Наш книжковий інтернет-магазин «Шкільна література» пропонує Вам, шановні батьки, вчителі та семикласники, широкий вибір різноманітних зошитів (для будь-якого виду роботи). За новою програмою навчальні посібники випущені видавництвами «Генеза», «Грамота», «Абетка», «Освіта», «Школяр», «Світоч» (місто Київ); «Підручники і посібники» (місто Тернопіль), «Аксіома» (Кам'янець-Подільський); «Ранок», «ПЕТ», «Гімназія», «Весна» (місто Харків).

Усі робочі зошити допущені Міністерством освіти і науки для використання у навчальному процесі, якісно виконані, естетично оформлені, мають велику навчальну і практичну цінність. А ціни на них – майже від виробника. Отже, купуйте, не пошкодуєте! Оптовим покупцям у нас завжди – знижка. До того ж, чим більше літератури Ви купите, тим більшу знижку отримаєте.

Придбати у нас робочі зошити для 7 класу можна з таких навчальних предметів: українська мова, українська література, алгебра, геометрія, фізика, хімія, історія України, всесвітня історія, російська мова, зарубіжна література, біологія, географія, англійська мова, німецька мова, інформатика, основи здоров'я. Перш ніж оформляти замовлення, перевірте, чи виставлений даний примірник на сайті, можна навіть додатково запитати в наших онлайн-консультантів за телефоном або в письмовій формі. Склад наших товарів постійно змінюється (як зростає, так і зменшується).

Із 7 класу вважається актуальним поглиблене вивчення математики (яка почала поділятися на два предмети), іноземних мов і ще деяких предметів. Бажаючим ми можемо запропонувати зошити й інші подібні навчальні посібники, які перевищують і поглиблюють шкільну програму. Зверніться, будь ласка, до тек за навчальними предметами й розгляньте запропоновану там літературу. Можливо, Ви знайдете саме те, чого Вам не вистачало!

Гарних знахідок і успіхів у подальшому навчанні!


MGI5Yz