Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 5 КЛАС

Робочі зошити для 5 класу шкіл з українською мовою навчання

Купити робочі зошити для 5 класу шкіл з українською мовою навчання швидко і дешево можна в нашому книжковому інтернет-магазині «Шкільна література». У нашому асортименті – найповніший набір зошитів та інших посібників різного призначення, допущених Міністерством освіти і науки до використання в навчальному процесі, популярних видавництв Києва: «Генеза», «Грамота», «Освіта», «Алатон», «Арій», «Світоч», Харкова: «Ранок», «Сиция», «Гімназія», «Весна», Тернополя: «Лібра Терра», «Навчальна книга – Богдан».

Усі посібники виконані на якісному папері, мають гарний друк, оформлені з урахуванням індивідуальних особливостей учнів 5 класу.

Робочі зошити є до різних підручників для 5 класу по одному й на вибір до таких програмних предметів: українська мова, українська література, російська мова, зарубіжна література, англійська та інші іноземні мови, історія України, етика, математика, інформатика, природознавство, основи здоров'я, образотворче й музичне мистецтва, трудове навчання для хлопців і дівчат.

Особлива увага приділяється з цього віку тестовій перевірці знань. Для зручності викладачів і поліпшення зацікавленості учнів різними видавництвами випущені друковані тестові збірники. Вони значно економлять час роботи на уроці для дітей і, звичайно, час для підготовки до роботи вчителів. Крім того, такий вид перевірки вправляє учнів у тестовій роботі, готуючи до майбутніх ДПА та ЗНО. Діти вже потім не бояться подібних іспитів, а навпаки, обирають саме їх (бо в тестах можна вибрати одну з відповідей, не вигадуючи своє).

Оскільки у 5 класі діти переходять на дещо інший спосіб навчання (більше уроків, різні вчителі, кабінетна система) й контроль із боку вчителя за всім процесом змінюється (переважно зменшується), батькам слід приділяти особливу увагу школярам. Далеко не всі діти будуть так само сумлінно працювати, як у початковій школі. З метою надолуження знань і навичок батькам бажано придбати літературу для додаткової або поглибленої роботи над предметами. Дитина втягнеться в процес і відкине думки про можливість зовсім нічого не робити на такому явному тлі всебічної загруженості.

Шановні батьки і вчителі, заходьте частіше до нас на сайт, знайомтеся з літературою, яка весь час надходить (не лише перед початком навчального року)! Вся вона виготовляється з єдиною метою: поліпшення знань і умінь учнів.

Отже, наші товари – для Ваших школярів!


Грн
Грн
Етика Робочий зошит Тематичне оцінювання 5 клас Данилевська - Літера -empty
Етика Робочий зошит Тематичне оцінювання 5 клас автор Данилевська видавництво Літера. Можливо замовити на нашому сайті за телефонами: +38(063)7879549.При оптових замовленнях (на класи) – гнучка
Етика Робочий зошит Тематичне оцінювання 5 клас Данилевська - Літера -

Ціна 24,00 Грн

Відсутній
ZDgwZDcyMW