Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 4 КЛАС

Робочі зошити і альбоми для 4 класу шкіл з українською мовою навчання

Купити робочі зошити, альбоми, позакласне читання для 4 класу за новими програмами для всіх навчальних предметів можна в нашому книжковому інтернет-магазині «Шкільна література». Як чудово, що проблема дефіциту підручників не торкнулася «братів їхніх менших» – зошитів! 2015–2016 року згадані посібники нерідко просто рятували навчальний процес: була в дітей і в учителя якась можливість попрацювати з сучасною друкованою літературою, що не відстає від програми. Але подібне було можливе лише в тих класах, які ризикнули без підручників купити робочі зошити. У новому навчальному році, хочеться вірити, все повернеться до звичайної колії, коли головуюче місце на партах (та й у портфелях) займають підручники, а зошити вже підпорядковуються їм.

Отже, альбоми, робочі зошити й творчі посібники з позакласного читання підготовлені й видані для учнів 4 класу з української мови, літературного читання, російської й іноземних мов, математики, інформатики, природознавства, основ здоров'я, «Я у світі», музичного мистецтва. Альбоми для поурочного використання (як і раніше) підготували до трудового навчання, мистецтва й образотворчого мистецтва.

До розробки й видання всіх навчальних посібників, виготовлених на високому рівні, доклали немало зусиль видавництва міста Києва «Алатон», «Генеза», «Грамота», «Освіта», видавництва міста Харкова «Основа», «Ранок», «Школа», видавництва Тернополя «Підручники і посібники», «Навчальна книга – Богдан», «Лібра Терра». Усі робочі зошити, інші посібники й альбоми затверджені грифами Міністерства освіти і науки України.

Чудові зошити були виготовлені кількома видавництвами для підготовки до здачі державної підсумкової атестації (ДПА) з усіх обов'язкових навчальних предметів. Просто зараз можна замовити і придбати посібники у будь-якій кількості для виконання завдань ДПА-2016, затверджені грифами МОН України. Шановні покупці, радимо Вам терміново замовити їх, якщо Ви цього ще не зробили: може настати час, коли важко буде знайти вказані альбоми і робочі зошити для 4 класу в одному місці й у необхідній кількості. У разі наявності на складі вказаної в замовленні літератури Ви отримаєте її швидко і в повному обсязі.

Ми готові працювати з Вами! Звертайтеся, замовляйте й отримуйте зошити для Ваших школярів!

Бажаємо їм успіхів у здачі ДПА!


OGRiNDU1