Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 4 КЛАС

Робочі зошити для 4 класу НУШ шкіл з українською мовою навчання

Замовити робочі зошити для 4 класу НУШ, альбоми, позакласне читання а новими програмами НУШ Савченко О. та Шиян Р. для всіх навчальних предметів можна в нашому книжковому інтернет-магазині «Шкільна література». Як чудово, що проблема дефіциту підручників для 4 класів 2015–2016 року не торкнулася нас сьгодні! Тоді робочі зошити нерідко просто рятували навчальний процес: була в дітей і в учителя якась можливість попрацювати з сучасною друкованою літературою, що не відстає від програми. Але подібне було можливе лише в тих класах, які ризикнули без підручників купити друковані робочі зошити для 4 класу НУШ. 

Отже, альбоми, робочі зошити й творчі посібники з позакласного читання підготовлені й видані для учнів 4 класу НУШ з української мови, літературного читання, російської й іноземних мов, математики, інформатики, «Я досліджую світ», мистецтва. Альбоми для поурочного використання (як і раніше) підготували до трудового навчання, мистецтва й образотворчого мистецтва.

До розробки й видання всіх навчальних посібників, виготовлених на високому рівні, доклали немало зусиль видавництва міста Києва «Алатон», «Генеза», «Грамота», «Освіта», видавництва міста Харкова «Основа», «Ранок», «Школа», видавництва Тернополя «Підручники і посібники», «Навчальна книга – Богдан», «Лібра Терра». Усі робочі зошити, інші посібники й альбоми затверджені грифами Міністерства освіти і науки України.

Чудові зошити 4 клас НУШ на друкованій основі були виготовлені кількома видавництвами для підготовки до здачі державної підсумкової атестації (ДПА) з усіх обов'язкових навчальних предметів. Просто зараз можна замовити і придбати посібники у будь-якій кількості для виконання завдань ДПА, затверджені грифами МОН України. Шановні покупці, радимо Вам терміново замовити їх, якщо Ви цього ще не зробили: може настати час, коли важко буде знайти вказані альбоми і робочі зошити для 4 класу в одному місці й у необхідній кількості. У разі наявності на складі вказаної в замовленні літератури Ви отримаєте її швидко і в повному обсязі.

Ми готові працювати з Вами! Звертайтеся, замовляйте й отримуйте зошити для Ваших школярів!

Бажаємо їм успіхів у здачі ДПА!


Mjk0NDk2Mj