Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 3 КЛАС

Робочі зошити і альбоми для 3 класу шкіл з українською мовою навчання

Купити всі робочі зошити, альбоми, хрестоматії з позакласного читання для 3 класу шкіл з українською мовою навчання можна тут, у нашому книжковому інтернет-магазині «Шкільна література», швидко й за найнижчими цінами.

У 3 класі інтерес учнів до навчання дещо спадає. Його слід підтримувати, підвищувати. Саме таку мету переслідує використання у шкільному навчальному процесі зошитів із друкованою основою. Дітей не примушують писати все підряд. Їм цікаво щось вставляти, дописувати, відмічати, малювати. Дуже приємно школярам, коли в якомусь робочому зошиті співпадають завдання, але з'являються нові малюнки, ребуси, кросворди тощо. І вчителеві на усному уроці легше зайняти дітей цікавою роботою, а на письмових – відволікти від стандартного писання вправ у звичайних зошитах, зробити якісь нові вправи на той самий матеріал. Іноді зошити з друкованою основою (робочі зошити) стають просто незамінними помічниками для вчителя й учнів.

З метою створення подібних навчальних посібників їхні автори вкладають дуже багато зусиль, адже слід зробити так, щоб матеріал ідеально співпадав із підручником, але не повторював його, а доповнював.

Для учнів 3 класу зробили зошити, альбоми, позакласне читання видавництва «Алатон», «Генеза», «Грамота», «Освіта» (місто Київ), «Весна», «Основа», «Ранок», «Сиция», «Школа» (місто Харків), «Лібра Терра», «Підручники і посібники» (місто Тернопіль).

Усі робочі зошити й альбоми допущені Міністерством освіти і науки України до використання в навчальному процесі. Є посібники (навіть – на вибір) для таких шкільних предметів: російська мова, математика, літературне читання, «Я у світі», музичне мистецтво, природознавство, інформатика, англійська та німецька мови, основи здоров'я, мистецтво, українська мова, образотворче мистецтво, трудове навчання.

Практично для кожного класу в нашому інтернет-магазині можна замовити і придбати додаткову літературу з розвиваючого навчання й контролю знань (для деяких предметів). Шановні вчителі та батьки, знайомтеся з нашими навчальними посібниками в теках за предметами, замовляйте й використовуйте у процесі навчання.

Звертаємо Вашу увагу на те, що замовлену літературу Ви можете отримати будь-яким сучасним видом доставки, позначеним у бланках оформлення замовлень.

Ми завжди на зв'язку! На все добре!


MTk0MWM