Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 2 КЛАС

Робочі зошити і альбоми для 2 класу шкіл з українською мовою навчання

Купити робочі зошити, альбоми, посібники з позакласного читання для 2 класу можна в нашому Книжковому інтернет-магазині. Ви можете ознайомитися з будь-яким екземпляром виставленого товару більш детально. Для цього натисніть мишкою на електронне зображення примірника.

Вказані на сайті ціни – від виробника. Доплачувати слід лише за доставку. До того ж, оптові покупці в нас мають право на гарні знижки (якщо, наприклад, придбати посібники на клас чи паралель). Запевняємо: дешевше ви ніде не купите! Отже, співпрацювати з нами – вигідно!

У нашому інтернет-магазині для 2 класу – широкий вибір хрестоматій з позакласного читання, робочих зошитів, зошитів для творчих робіт до таких навчальних предметів: українська мова, літературне читання, російська мова, англійська мова (та інші іноземні), математика, природознавство, інформатика, основи здоров'я і музичне мистецтво. Для уроків образотворчого мистецтва, трудового навчання, мистецтва є чудові альбоми, які повністю відповідають програмним вимогам та потребам учнів і вчителя.

Ми співпрацюємо з провідними видавництвами України й обираємо для продажу найкращі їхні посібники. Для 2 класу зошити виготовлені такими видавництвами міста Києва: «Освіта», «Генеза», «Грамота», «Алатон»; видавництвами Харкова: «Весна», «Сиция», «Ранок», «Школа», «ПЕТ»; видавництвами Тернополя «Підручники і посібники», «Лібра Терра». Усі вони мають грифи МОН України, якісно виконані й естетично оформлені.

Шановні батьки і вчителі, звертаємо Вашу увагу на той факт, що вибір зошита залежить не лише від якості його виконання та Вашого смаку. Вони написані безпосередньо до певного підручника. Отже, перед оглядом наших товарів уточніть, будь ласка, за якими підручниками (автори, назва, видавництво) працюють Ваша школа чи Ваш клас. Вибір зошитів усе одно є майже до кожного підручника, головне – купити відповідний посібник.

Якщо у Вас виникли труднощі у виборі чи підборі необхідної літератури, зверніться до наших онлайн-консультантів за телефонами або в письмовій формі. Вони знають свої товари краще і швидко допоможуть у будь-якому питанні.

Гарних і корисних Вам покупок!


MGRlYjFhYj