Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 11 КЛАС

РОБОЧІ ЗОШИТИ 11 КЛАС

Робочі зошити для 11 класу шкіл з українською мовою навчання

Купити робочі зошити швидко й дешево для 11 класу можна в нашому книжковому інтернет-магазині «Шкільна література». Ми постійно слідкуємо за новинками посібників і піклуємося про те, щоб вони у найкоротший термін з'явилися на нашому сайті, серед наших товарів. Шановні одинадцятикласники, вчителі й батьки, ми можемо забезпечити Вас будь-якими навчальними посібниками як в одному екземплярі, так і в будь-якій кількості. Ви можете замовити літературу, не виходячи з дому, й так само отримати обраним Вами видом доставки.

Склад наших товарів постійно змінюється. На даний момент у нашому асортименті – зошити для практичних і лабораторних робіт, робочі зошити і збірники для контролю знань із таких навчальних предметів: українська мова і література, геометрія, фізика, біологія, хімія, німецька та англійська мови. (Є серед них і відповіді до зошитів і контрольних робіт.) Підготували їх для Вас, шановні покупці, наступні видавництва: «Грамота», «Школяр» (місто Київ), «Ранок», «Весна», «ПЕТ», «Парус-Друк» (місто Харків), «Лібра Терра» (місто Тернопіль).

Крім того, дорогі випускники, ми можемо забезпечити Вас навчальною літературою в будь-якій кількості для здачі ДПА (державної підсумкової атестації), в якій доведеться брати участь тим учням, що не здають ЗНО або які прорахувалися у  виборі деяких шкільних предметів, обов'язкових для здачі при закінченні школи. Також є зошити для підготовки до ДПА й ЗНО, матеріал яких є майже ідентичним до того, що зустрінеться на іспитах. Складається він приблизно із завдань попередніх років і нинішнього. Подібні збірники користувалися великим попитом у недавніх випускників і дуже допомогли їм у складанні атестацій. Навчальний матеріал для ДПА-2016 і ЗНО-2016 слід шукати в окремим теках і замовляти просто зараз, поки він ще є на складі.

Шановні покупці, відвідуйте частіше наш інтернет-магазин, щоб не пропустити надходження нових посібників!

Завжди раді працювати з Вами й допомогти слушною порадою чи літературою! До зв'язку!


NTYzN