Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 10 КЛАС

РОБОЧІ ЗОШИТИ 10 КЛАС

Робочі зошити для 10 класу шкіл з українською мовою навчання

Купити робочі зошити для 10 класу й відповіді до них можна тут. Для паралелі 10 класів видається небагато подібної літератури. Користуються попитом здебільшого зошити для практичних і лабораторних робіт, різного типу навчальні посібники для контролю знань.

Особливим попитом користуються збірники-відповіді до робочих зошитів і контрольних робіт як в учнів, так і в учителів. Та не думайте, будь ласка, що вони випускаються для бездумного списування! Як учителям, так і учням вони допомагають звірити власні відповіді й думки з думками авторів посібника. Крім того, це – ще й «ребуси» для інтелектуалів: річ у тім, що вказана література – не дуже високого ґатунку, і в ній зустрічаються помилки набору й помилки в розв'язуванні завдань. Тому всім під час роботи з нею слід «довіряти, але перевіряти».

В асортименті нашого книжкового інтернет-магазину «Шкільна література» на даний момент – зошити й подібні навчальні посібники з таких предметів: фізика, біологія, хімія, географія, українська мова й література, німецька та англійська мови. Вони підготовлені для Вас, шановні покупці, такими видавництвами: «Генеза», «Школяр» (місто Київ), «Ранок», «Весна», «ПЕТ», «Парус-Друк» (місто Харків), «Лібра Терра» (місто Тернопіль), «Аксіома» (місто Кам'янець-Подільський). Але набір товарів на наших складах і на сайті постійно змінюється, буває й тимчасово не виставленим для продажу. Тому, шановні учні, батьки й учителі, заходьте до нас частіше й телефонуйте (або пишіть) нашим онлайн-консультантам: вони нададуть найсвіжішу інформацію з будь-якого питання.

Ціни на наші товари – від виробника (навіть зі знижками за оптові партії), доплата відбувається лише за доставку. Замовлення виконується швидко і якісно. Купуйте літературу в нас, не пошкодуєте!

Ми готові до співпраці з Вами!


MDFkZmY3O