Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 1 КЛАС

Робочі зошити для 1 класу НУШ, прописи і альбоми

Купити прописи, альбоми і робочі зошити для 1 класу НУШ шкіл з українською мовою навчання можна тут. Наш Книжковий інтернет-магазин може запропонувати Вам, шановні покупці, широкий асортимент навчальної літератури для зручного і якісного оволодіння знаннями, й особливо – програмними навичками, до якого входять: прописи для 1 класу НУШ з навчання грамоти для ліворуких і праворуких дітей, із математики та іноземних мов; робочі зошити (або просто зошити) з навчання грамоти, з розвитку мовлення, з читання, математики, іноземних мов, природознавства, предмета «Я і Україна», основ здоров'я, російської мови і музичного мистецтва.

Для післябукварного періоду з уроків навчання грамоти розгляньте, будь ласка, гарні навчальні посібники (післябукварна читанка, післябуквар, супутник букваря, читанка), які допоможуть дітям закріпити набуті знання і вміння з читання й письма. Також вони широко використовуються і в період навчання грамоти, щоб надати посильну роботу дітям, які краще підготовлені (або не підготовлені) до навчання у школі.

Для предметів «Образотворче мистецтво», «Мистецтво», «Трудове навчання» є чудові альбоми, виготовлені з урахуванням програмних вимог, індивідуальних особливостей віку, які навчать дітей творити, малювати, працювати, бачити красу навколишнього світу, берегти і примножувати її.

Усі автори прописів і робочих зошитів, альбомів для 1 класу також мали на меті не лише закріплення й повторення вивченого матеріалу. Вони прагнули зацікавити дітей, розважити малюнками, віршиками, загадками, особливим підбором завдань. А ми підібрали для Вас продукцію найкращих видавництв України: «Освіта», «Генеза», «Грамота», «Центр методичної літератури», «Алатон» (місто Київ); «Ранок», «Школа», «Гімназія», «Основа», «Весна» (місто Харків); «Підручники і посібники», «Навчальна книга – Богдан», «Лібра Терра» (місто Тернопіль). Усі навчальні посібники затверджені Міністерством освіти і науки України для використання у навчальному процесі.

Придбати прописи, друковані робочі зошити 1 клас НУШ, альбоми та іншу літературу в нас дуже просто. Слід заповнити на нашому сайті бланк покупця. Ознайомтеся з його змістом і вкажіть усі необхідні дані. Уважно напишіть назву примірника, видавництво й авторів видання, вкажіть кількість товару, обрані Вами вид оплати і доставки, Вашу адресу й телефони. Потім натисніть клавішу «Оформить» (чи «ок»). Якщо замовлення не приймається, перевірте, будь ласка, всі поля вводу електронного документа й доповніть не вказане раніше.

У разі наявності обраної Вами літератури Ви маєте отримати її через кілька днів в Києві та інших містах України. Якість товару й виконання замовлення гарантуємо!

Заходьте до нас частіше й замовляйте все, що потрібно. Ми раді Вам допомогти!


Njg2Y2Mx