Главная » АТЛАСИ / КОНТУРНІ КАРТИ » ПРИРОДОЗНАВСТВО / Я У СВІТІ

АТЛАСИ / КОНТУРНІ КАРТИ / ПРИРОДОЗНАВСТВО / Я У СВІТІ

 

Із першими картами учні знайомляться ще в початковій школі. Дивлячись на такий незвичний малюнок, діти подумки промовляють: «Оце така наша земля?!»

Київське видавництво «Картографія» підготувало для молодших учнів загальноосвітньої школи атласи з природознавства для 1–2, 3–4 та 5 класу. Із предмета «Я у світі» надруковано атласи для 3–4 класу. Атласи з природознавства для початкової школи зручно поєднують у собі й контурні карти.

Учням молодших класів нелегко даються поняття «план місцевості» та «карта». Колір сприймається нескладно, тому що він схожий із природним. А розміщення величезної території на маленькому клаптику паперу, а тим паче – суворе зображення півночі вгорі, сходу праворуч і т. п. важко вкладається в голові. Незвичне око зовсім «не читає» знайому місцевість на карті.

Залучення дітей до практичної роботи з атласами й контурними картами поступово дає свої плоди. Учням подобається малювати й копіювати. До кінця 4 класу слово «мапа» («карта») стає для них звичним. Але тільки за умови, коли вони з цим практично стикалися!

Саме тому наш книжковий інтернет-магазин «Шкільна література» рекомендує купити вказані вище атласи для молодших школярів. Оптовим покупцям знижки забезпечені!

Чекаємо на Ваші замовлення!


Грн
Грн

N2YyZTRiMj