Главная » ПІДРУЧНИКИ 4 КЛАС » ПРИРОДОЗНАВСТВО » Природознавство 4 клас Підручник Т.Г. Гільберг - Генеза -


        

Природознавство 4 клас Підручник Т.Г. Гільберг - Генеза -

Підручник з природознавства для 4 класу Т.Г. Гільберг, Т.В. Сак ( Генеза )

Відсутній

 

Артикул: 978-966-11-0607-8
Видавник: Генеза
Ціна:
250,00 Грн

Підручник «Природознавство 4 клас» Гільберг Т.Г. видавництва «Генеза» створювався на засадах комплексного й гармонійного поєднання інформаційної, виховної, розвивальної і мотиваційної його функцій. А також необхідності підвищити рівень знань і здатність до їхнього самостійного здобування учнями. Природознавство як навчальний предмет покликане не тільки формувати природознавчу компетентність, а й збуджувати розум та емоції і бути не тільки цілком зрозумілим, а й улюбленим для молодших школярів.

Зміст підручника складають 5 розділів:

  • Всесвіт і сонячна система.
  • План і карта.
  • Природа материків і океанів.
  • Природа України.
  • Тіла і речовини.

Мета підручника з природознавства в 4 класі – переконати кожного з учнів, що природа існує за своїми установленими законами, яких ніхто не може ні змінити, ні заперечити. Щоб не нашкодити довкіллю та жити у злагоді з навколишнім світом, закони природи

Відповідним віковим особливостям учнів 4 класу в підручнику «Природознавство 4 клас» Гільберг Т. та надзвичайно актуальним у наш час стає системне виховання екологічної культури, що ґрунтується на почутті поваги та любові до природи. Доведено, що в процесі пізнання природи відбувається різнобічний розвиток особистості учнів: удосконалюється їхнє мислення, творча уява, мовлення, допитливість, яка мотивує здобуття нових знань. Розвиваються також позитивні морально-етичні якості, необхідні для майбутніх захисників природи.

Замовити підручник з природознавства для 4 класу Гільберг Т.Г. видавництва «Генеза» можна  в нашому інтернет-магазині шкільних підручників і робочих зошитів SCHOOLDREAM! Ми працюємо зо всіма службами доставки.

При замовленні на класи – діє гнучка система знижок!

Видавник: Генеза

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

NGZiNj