Главная » ПІДРУЧНИКИ 4 КЛАС » ПРИРОДОЗНАВСТВО » Природознавство 4 клас Підручник Грущинська І. - Освіта -


        

Природознавство 4 клас Підручник Грущинська І. - Освіта -

Підручник з природознавства для 4 класу (НОВА ПРОГРАМА) Грущинська І. ( Освіта )

В наявності

 

Артикул: 978-917-656-394-5
Видавник: Освіта
Ціна:
150,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Підручник «Природознавство 4 клас» Грушинської І. видавництва «Освіта» має на меті переконати кожного з учнів, що природа існує за своїми установленими законами, яких ніхто не може ні змінити, ні заперечити. Щоб не нашкодити довкіллю та жити у злагоді з навколишнім світом, закони природи потрібно пізнавати, розуміти й поважати.

Зміст підручника складають 5 розділів:

  • Всесвіт і сонячна система.
  • План і карта.
  • Материки та океани.
  • Природа України.
  • Тіла та речовини.

У четвертому класі на сторінках підручника з природознавства Грушинської І. з’явиться новий товариш для учнів – козак Подорожник. Він дуже допитливий і цікавий до всього нового та невідомого. В усіх мандрівках поряд із ним весела й добра подружка – розумниця Дзвіночка.

В підручнику з природознавства Грушинської І. у 4 класі увага учнів концентрується на створенні цілісного уявлення про систему природи, навколишній світ і місце в ньому людини. Цьому підпорядкована логіка розкриття змісту природознавства в 4 класі, де спочатку розглядається розділ «Всесвіт і будова Сонячної системи», надаються основні характеристики земної кулі в порівнянні з іншими космічними тілами. В окремий розділ «План і карта» виділені матеріали, що стосуються формування первинної географічної компетентності як складової природничої компетентності учнів. Багато уваги приділяється розвитку в учнів практичних умінь роботи з картами світу, півкуль, материків та України. З метою розширення природознавчої компетентності учнів і побудови підпорядкованої системи природи вводяться такі розділи: «Природа материків і океанів» та «Природа України». Завершується курс природознавства в початковій школі розділом «Тіла й речовини», що виявляє цілісність і нерозривну єдність світу природи й людини.

Замовити підручник з природознавства для 4 класу Грушинської І.В. видавництва «Освіта» можна  в нашому інтернет-магазині шкільних підручників і робочих зошитів schooldream! Ми працюємо зо всіма службами доставки.

При замовленні на класи – діє гнучка система знижок!

 

Видавник: Освіта

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

ZThmMzljMj