Главная » ПІДРУЧНИКИ 3 КЛАС » Я ДОСЛІДЖУЮ СВІТ » Природознавство 3 клас Підручник Т. Гільберг, Т. Сак - Генеза -


    

Природознавство 3 клас Підручник Т. Гільберг, Т. Сак - Генеза -

Підручник з природознавства для 3 класу Гільберг Т.Г., Сак Т.В. ( Генеза )

В наявності

 

Артикул: 978-966-11-0335-0
Видавник: Генеза
Ціна:
130,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Підручник з природознавства для 3 класу автора Гільберг Т.Г., Сак Т.В. видавництва «Генеза» допоможе більше пізнати неживу природу: грунти, повітря, сонячну енергію, воду, повітря. Продовжить знайомити із живою природою – тваринами, грибами, вірусами, рослинами.

Зміст книги складають 8 розділів:

 • Вступ.
 • Вода.
 • Повітря.
 • Гірські породи, грунти.
 • Сонце – джерело енергії на землі.
 • Рослини, тварини і їх середовища життя.
 • Людина та її організм.
 • Запитання до природи.

В підручнику «Природознавство 3 клас» Гільберг Т., Сак Т. методика навчання ґрунтується на загальнодидактичних принципах: науковості, доступності, гуманізації, особистісно-зорієнтованого навчання, забезпечення позитивної мотивації учіння, створення умов для самореалізації та творчої самостійності молодших школярів. А також природничими принципами: екологічним, планетарним, українознавчим, краєзнавчим, фенологічним. Слід наголосити, що в початкових класах навчання природознавства повинне здійснюватися за загальноприйнятою, науково-обґрунтованою логічною системою викладу навчального матеріалу, що слугуватиме надійним фундаментом для подальшого вивчення природничих дисциплін в основній та старшій школі. Це буде запорукою реалізації універсального принципу наступності в освітньому, розвивальному та виховному процесах з урахуванням підготовки учнів до переходу на наступний рівень загальної освіти. Вищенаведені принципи в підручнику природознавства для учнів 3 класу реалізуються в єдності. Особлива увага приділена практичному спрямуванню змісту підручника природознавства на застосування набутих учнями знань у різноманітних життєвих ситуаціях.

Замовити підручник з природознавства для 3 класу Гільберг Т.Г., Сак Т.В. видавництва «Генеза» можна в нашому інтернет-магазині шкільних підручників і робочих зошитів schooldream! Ми працюємо зо всіма службами доставки.

При замовленні на класи – діє гнучка система знижок!

Видавник: Генеза

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

NGIyZmY2