Главная » ПІДРУЧНИКИ 3 КЛАС » Я ДОСЛІДЖУЮ СВІТ » Природознавство 3 клас Підручник Грущинська І. - Освіта -


    

Природознавство 3 клас Підручник Грущинська І. - Освіта -

Підручник з природознавства для 3 класу Грушинська І.В. ( Освіта )

В наявності

 

Артикул: 978-617-656-255-9
Видавник: «Освіта»
Ціна:
140,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Підручник «Природознавство 3 клас» Грушинської І.В. видавництва «Освіта»створений не тільки формувати природознавчу компетентність, а й збуджувати розум та емоції і бути не тільки цілком зрозумілим, а й улюбленим для молодших школярів.

Зміст книги складають 7 розділів:

 • Як людина пізнає природу.
 • Вода.
 • Повітря.
 • Гірські породи. Грунти.
 • Сонце – джерело енергії на землі.
 • Рослини, тварини і середовища їх існування.
 • Людина та її організм.

Мета автора підручника з природознавства в 3 класі  Грушинської І. – переконати кожного з учнів, що природа для людей не менш важлива, ніж технічні досягнення. Адже людина й природа нероздільні. І тільки знаючи, розуміючи і поважаючи закони природи, ми можемо жити в нашому спільному домі – на планеті Земля.

Кожний справжній друг природи прагне бути її дослідником. Тому в підручнику з природознавства ставиться багато запитань. Не має сумнівів, Ви на всі найдете відповіді.

Разом з підручником діти відкриють багато таємниць природи, навчаться бачити її красу і зрозуміють, як потрібно поводитися, щоб відчувати себе її частиною. Адже життя кожної  людини залежить від природи. Тому корисно знати всі її секрети.

Разом з учнями будуть мандрувати давні друзі – Їжачок Хитрячок, Сойка Синьокрилка, Сонечко Семикрапочка і Карасик Золотенко. Вони допоможуть учням помічати зміни у природі та спостерігати за ними.

Замовити підручник для 3 класу з природознавства Грушинської І.В. видавництва «Освіта» можна  в нашому інтернет-магазині шкільних підручників і робочих зошитів schooldream! Ми працюємо зо всіма службами доставки.

При замовленні на класи – діє гнучка система знижок!

Видавник: «Освіта»

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

YWJmNmUyM