Главная » ПІДРУЧНИКИ 2 КЛАС » ПРИРОДОЗНАВСТВО » Природознавство 2 клас Підручник Грущинська І. - Освіта -


        

Природознавство 2 клас Підручник Грущинська І. - Освіта -

Підручник з природознавства для 2 класу Грущинська І. ( Освіта )

В наявності

 

Артикул: 978-617-656-138-5
Видавник: «Освіта»
Ціна:
100,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Підручник «Природознавства 2 клас» автора Грушинської І.В. видавництва «Освіта» веде у цікаві мандрівки порами року.

Зміст книги складають 6 розділів:

  • Природа і погода.
  • Природа восени.
  • Природа взимку.
  • Природа навесні.
  • Природа влітку.
  • Довідкове бюро матінки природи.

Разом з підручником з природознавства діти відкриють багато таємниць природи, навчаться бачити її красу і зрозуміють, як потрібно поводитися, щоб відчувати себе її частиною. Адже життя кожної  людини залежить від природи. Тому корисно знати всі її секрети.

Важливо те, що на початку вивчення кожного розділу підручника учні 2 класу дізнаються про зміст і основні вимоги щодо знань, умінь та навичок, які вони отримають у результаті його вивчення. Крім того, вони ознайомлюються із тематикою навчальних проектів, щоб мати достатньо часу на їх підготовку в творчих групах та індивідуально. Наприкінці вивчення кожного розділу проводиться презентація навчальних проектів та заключний урок для всебічної перевірки навчальних досягнень учнів та підбиття підсумків.

У процесі навчання природознавства в 2 класі  автор Грушинська І.В. посилюєт увагу на застосування методів і прийомів, що забезпечують єдність інтелектуального та емоційного сприйняття природи з практичною природоохоронною діяльністю. Цьому сприяє виконання різноманітних пізнавальних завдань для розвитку логічного й творчого мислення, уміння бачити природоохоронні проблеми й будувати передбачення щодо їх розв’язання.

Замовити підручник з природознавства для 2 класу Грушинської ІВ. видавництва «Освіта» можна  в нашому інтернет-магазині шкільних підручників і робочих зошитів schooldream! Ми працюємо зо всіма службами доставки.

При замовленні на класи – діє гнучка система знижок!

Видавник: «Освіта»

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

MjNjMjE4