Главная » ПІДРУЧНИКИ 3 КЛАС » ПОЗАКЛАСНЕ ЧИТАННЯ » Позакласне читання Посібник З клас Бикова Косовцева - ПЕТ -


        

Позакласне читання Посібник З клас Бикова Косовцева - ПЕТ -

Посібник для позакласного читання в З класі 1.А. Бикова, Н.О. Косовцева (ПЕТ)

Відсутній

 

Артикул: 978-617-7150-17-5
Видавник: БЭТ
Ціна:
40,00 Грн

Навчальний посібник «Позакласне читання» Бикова А.І., Косовцева Н.О. для 3 класу є ресурсом для уроків позакласного читання й вибору творів для літературного читання в сімейному колі. Об’єм посібника – 144 сторінки. Зміст книги складають 16 розділів.

Посібник для позакласного читання має методичний апарат, узагальнення за розділами, різноманітний, ілюстраційний супровід, розповіді про відомих письменників, фотографії обкладинок їхніх книг, книг для читання влітку.

Техніка читання й рівень розуміння учнями 3 класу текстів для позакласного читання є взаємозв’язаними якостями. Але швидкість читання тоді доцільна, коли не втрачається розуміння прочитаного. Психологи визначають розуміння як пізнавальний процес, спрямований на розкриття істотних зв’язків, відношень між об’єктами. При цьому відбувається взаємодія психічних процесів сприймання, пам’яті, мислення, кожен з них має свою функцію та послідовність. Спершу відбувається орієнтування у фактичному змісті прочитаного, потім етап читання-аналізу, розгорнутість якого залежить від складності тексту та підготовки дітей, завершує опрацювання тексту поглиблений смисловий аналіз із метою проникнення в мотиви, почуття дійових осіб.

Замовити навчальний посібник Бикова А.І., Косовцева Н.О. для 3 класу видавництва «ПЕТ» можна  в нашому інтернет-магазині шкільних підручників і робочих зошитів schooldream! Ми працюємо зо всіма службами доставки.

При замовленні на класи – діє гнучка система знижок!

 

Видавник: БЭТ

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

MzBjYTA5