» Посібники ЗНО від Авраменка О.
Підготовка до ЗНО 2021 з української мови та літератури від Авраменко О.

Увага! Знайомтеся з навчальними посібниками для підготовки до ЗНО 2021 з української мови та літератури Авраменка О. М. для вчителів і випускників шкіл.

  • «Українська мова та література: Довідник. Завдання в тестовій формі, І частина» від авторів Авраменко О. М., Блажко М.Б.
  • «Українська мова та література. Власні висловлення. Рекомендації щодо написання власного висловлення». Автори – Авраменко О. М., Дідух Т. І., Чукіна В. Ф., видавництво «Грамота» міста Києва.
  • «Українська література. Хрестоматія для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання», об'єм – 495 сторінок. Посібник видано в київській «Грамоті», упорядкування й передмова – Авраменка О. М.
  • «Українська література. Міні-конспекти для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання», автор – Авраменко О. М., видавництво «Грамота».
  • «Українська мова та література. Збірник завдань у тестовій формі», ІІ частина, з відповідями до завдань. Автор – Авраменко О. М., видавництво «Грамота» міста Києва.

Даними посібниками можна користуватися як безпосередньо під час підготовки до ЗНО та ДПА, так і у процесі навчання (а вчителям – у період викладання певних тем).

Навчальні посібники містять цінний матеріал, який навіть після проведення атестації слугуватиме викладачам чи новим старшокласникам у вивченні теорії літератури і творів українських письменників.

Замовити посібники з української мови та літератури автора Авраменка О. М. у будь-якій кількості можна в нашому книжковому інтернет-магазині «Шкільна література». Учителі, постійні (зареєстровані) та оптові покупці в нас користуються знижками. Великі партії товару безкоштовно доставляються в усі міста й села України, а також – за всіма адресами міста Харкова. Тут Ви можете придбати всі можливі підручники, робочі зошити й інші посібники будь-яких видавництв швидко і якісно.

Співпраця з нами – запорука Вашого успіху!

YzllM