Главная » ПІДРУЧНИКИ 4 КЛАС » АНГЛІЙСЬКА МОВА » Підручник "Англійська мова" 4 класу (поглиб) Ростоцька Карпюк - Лібра Терра -


        

Підручник "Англійська мова" 4 класу (поглиб) Ростоцька Карпюк - Лібра Терра -

Англійська мова Підручник "Students book" для 4 класу (поглиб. вивчення) автори Ростоцька М., Карпюк О. видавництво Лібра терра

В наявності

 

Артикул: 978-617-609-047-2
Видавник: Лібра Терра
Сторінок: 256
Формат: 100х70
Друк: Повноколір
Обкладинка: М'яка
Країна виробник: Україна
Місто видавництва: Тернопіль
Ціна:
120,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Підручник "Англійська мова" для 4-го класу входить до складу НМК, яке є завершенням серії навчальних видань, створених авторами для початкової школи з поглибленим вивченням англійської мови на основі Концепції креативного іншомовного навчання молодших школярів.

З одного боку, НМК пропонує ефективне вивчення іноземної мови як засобу спілкування, з іншого — особистісний розвиток учня засобами англійської мови. Збільшення кількості проектних і творчих завдань, їх інтерактивний характер — особливості нового НМК, покликаного навчити учнів використовувати мову і навчальний досвід, набутий у попередні роки.

Реалізація творчого потенціалу учня, усвідомлення школярем власних талантів і можливостей — цілі, поставлені авторами навчального видання у 4 класі. Саме за допомогою їх досягнення учні зможуть впевненіше підійти до іншомовного навчання в основній школі.

Можливо замовити на нашому сайті за телефонами: +38(063)7879549.
При оптових замовленнях (на класи) – гнучка система знижок від ціни виробника, безкоштовна доставка по Україні.

Видавник: Лібра Терра

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

MTdmMTFm