Главная » ПІДРУЧНИКИ 5 КЛАС » АНГЛІЙСЬКА МОВА » Підручник Англійська для 5 класу (поглиб) Блажевич, Карпюк -Лібра Терра-


        

Підручник Англійська для 5 класу (поглиб) Блажевич, Карпюк -Лібра Терра-

Підручник для 5 класу "Bright English 5" + аудіододаток (поглиб. вивчення) Блажевич С., Карпюк О.

В наявності

 

Артикул: 978-617-609-058-8
Ціна:
120,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Підручник є основним компонентом нового сучасного НМК «Яскрава англійська» для 5 класу спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням англійської мови. Яскравий захоплюючий підручник із зрозумілою структурою базується на визнаних у світі сучасних методиках викладання. Особистісно-орієнтований підхід, взятий за основу у побудові навчального змісту НМК, дозволить підвищити мотивацію учнів завдяки  близьким до життєвого досвіду п’ятикласників життєвим ситуаціям та інтерактивному характеру завдань.

Підручник забезпечать оптимальний, збалансований підхід до навчання граматики, лексики та тренування учнів у всіх чотирьох мовленнєвих видах діяльності.  Структура підручника прозора й зрозуміла, сприятлива для гнучкого  використання  у навчальному процесі. Кожен розділ складається з трьох невеликих уроків, що забезпечує максимальну концентрацію уваги, містить завдання для проектної роботи та рубрики для читання художніх оповідань дитячих англомовних письменників.

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

MjZkZj