Главная » ПІДРУЧНИКИ 9 КЛАС

ПІДРУЧНИКИ ДЛЯ 9 КЛАСУ

Підручники для 9 класу шкіл з українською мовою навчання

 

Купити всі підручники для 9 класу загальноосвітніх і спеціалізованих шкіл можна в нашому Книжковому інтернет-магазині. Ми підготували і впорядкували, для зручності Вашого користування, шановні вчителі, батьки та учні, окремі теки за навчальними предметами, в яких можна ретельно розглянути товар, що Вас цікавить.

На даний час у нашому асортименті – якісна й корисна продукція популярних видавництв на ниві народної освіти із грифами МОН України. Для даної паралелі свої творчі шедеври надали видавництва міста Києва «Школяр», «Грамота», «Алатон», «Зодіак-ЕКО» і, звичайно ж, «Освіта» й «Генеза»; видавництва міста Харкова «Ранок», «Гімназія», «Оберіг»; видавництва міста Тернополя «Навчальна книга – Богдан», «Підручники і посібники», «Лібра Терра», «Астон». Слід було забезпечити головними навчальними посібниками великий список предметів, які викладаються в 9 класі. Особливо треба відмітити нові для школярів дисципліни «Художня культура» й «Основи правознавства». Остання з них допоможе юнакам і дівчатам піти в широкий світ із певним багажем правових знань, попередить помилки молодості й надасть сил у боротьбі за власні права.

Решта шкільних предметів – добрі знайомці за попередніми роками навчання:  алгебра, геометрія, фізика, хімія, історія України, всесвітня історія, українська, російська й іноземні мови, українська й зарубіжна літератури, інформатика, географія, біологія, природознавство, основи здоров'я, трудове навчання та фізична культура.

Найактуальнішим питанням для учнів 9 класів, їхніх батьків та вчителів є участь у Державній підсумковій атестації наприкінці року. Нині ДПА виступає замість колишніх іспитів, та, власне, ними і є. Як же до неї підготуватися, коли немає ніяких питань чи хоч би планів? Як кажуть, вихід завжди є! І в усі часи слідом за новинками у контролі знань учнів обов'язково з'являлися засоби «боротьби з ними», а  точніше – засоби розв'язання проблем. Ось про них і варто розповісти.

Найнадійнішим, але найменш оригінальним способом підготовки до здачі ДПА є постійна наполеглива праця протягом року. Хоч усі добре розуміють, що це, справді, найвірніший варіант, але чомусь більшість учнів шукає інших шляхів. Наприклад, чарівну паличку! Це, звичайно, жарт. Але дев'ятикласникам, яким за короткий термін треба «скласти» кілька атестацій, зовсім не до жартів.

Шановні випускники, ми в змозі частково допомогти Вам, принаймні, в підготовці до випробування. У спеціальній теці «ДПА», та навіть і в відповідних навчальних предметах, є примірники для підготовки і зошити для самої ДПА-2016. Якщо хтось бажає контролювати правильність своїх рішень, придбайте збірничок готових відповідей (вони бувають у продажу).

Кому потрібна допомога у виборі необхідних посібників, звертайтеся до наших консультантів за телефонами чи в письмовій формі.

Вдалих Вам покупок і успіхів у навчанні!


MGQ5Yz