Главная » ПІДРУЧНИКИ 8 КЛАС

ПІДРУЧНИКИ ДЛЯ 8 КЛАСУ ( НОВА ПРОГРАМА )

Купити підручники для 8 класу за Новою програмою (2016 року) можна тут. Наш Книжковий інтернет-магазин забезпечить Вас, шановні вчителі, батьки й учні, всією необхідною і додатковою літературою з будь-якого навчального предмета.

На даний момент для уроків української мови та літератури, російської мови й зарубіжної літератури, англійської та інших іноземних мов, алгебри й геометрії, біології й географії, всесвітньої історії та історії України, хімії та фізики, інформатики й основ здоров'я, трудового навчання (для хлопців і дівчат) і музичного мистецтва в 8 класі такими видавництвами України, як «Генеза», «Освіта», «Грамота», «Зодіак-ЕКО», «Академія», «Педагогічна думка», «Інститут сучасного підручника» (місто Київ), «Підручники і посібники» (місто Тернопіль), «Прем'єр» (місто Запоріжжя), «Гімназія», «Ранок», «Весна», «Основа» (місто Харків) підготовлені й видані якісні, змістовні й естетично оформлені підручники на будь-який смак, затверджені Міністерством освіти і науки України для використання в загальноосвітніх і спеціальних школах.

Наш інтернет-магазин може запропонувати Вам підручники для 8 класу (НОВА ПРОГРАМА)  у будь-якій кількості за доступною ціною (практично – від виробника). Кожний примірник супроводжується цілком вичерпною інформацією про місце, час видання, зміст і вартість. Крім того, можна звернутися до наших онлайн-консультантів, і вони нададуть Вам інформацію стосовно наявності на складі, системи знижок, способів доставки й оплати. Вони ж можуть проконсультувати Вас стосовно додаткової літератури за навчальними предметами і підручників із поглибленим вивченням деяких дисциплін.

Приємно бачити як Вам, так і нам таке розмаїття цілком доступної навчальної літератури. Але воно схоже на... затишшя перед бурею: 2016–2017 навчального року очікується зміна навчальних програм у 8 класі, яка веде за собою ліквідацію застарілих підручників і заміну їх новими. Попередній рік змушує дещо стримано очікувати вердикту долі, за плечима якої (як не дивно!) стоять звичайні люди, на рішення й можливості яких впливає безліч несприятливих умов у вигляді політичної та фінансової кризи, нестихаючих воєнних дій і таке подібне.

«Найцікавіше» в даній ситуації, мабуть, те, що нових підручників ждуть учні-випускники сьомих класів (а також їхні батьки й учителі), які вже одного разу (року) так і не дочекалися радісної звістки, хоча б мінімальної кількості програмних навчальних посібників.

Усі нові підручники для 8 класу загальноосвітніх і спеціалізованих шкіл планувалися, до їхнього видання була проведена грандіозна робота: конкурси на кращий підручник за кожним навчальним предметом. Та чи вистачить коштів і часу для того, щоб донести ці перли до споживача?

Ми, робітники сфери торгівлі, хвилюємося не менше Вас, наші шановні покупці, й дуже надіємося, що хоча б у літній період очікувані нові підручники заполонять бібліотеки, прилавки, склади і теки наших інтернет-магазинів! Будемо сподіватися на краще!

Успіхів та найкращі побажання!


MzViZjEz