Главная » ПІДРУЧНИКИ 7 КЛАС

ПІДРУЧНИКИ ДЛЯ 7 КЛАСУ ( НОВА ПРОГРАМА )

Підручники для 7 класу шкіл з українською мовою навчання

 

Купити всі необхідні підручники для 7 класу за новими програмами на новий навчальний рік, сподіваємося, можна буде в нашому Книжковому інтернет-магазині.

До виготовлення підручників для 7 класу були залучені всі провідні видавництва Києва, Тернополя, Харкова, Дніпропетровська. Був оголошений конкурс на кращий підручник для програмних навчальних предметів «Українська мова», «Українська література», «Алгебра», «Геометрія», «Російська мова», «Зарубіжна література», «Біологія», «Англійська мова», інші іноземні мови, «Інформатика», «Історія України», «Всесвітня історія», «Географія», «Фізика», «Хімія», «Суспільствознавство», «Трудове навчання» (для дівчаток і хлопчиків) , «Основи здоров'я», «Музичне мистецтво», «Образотворче мистецтво», «Мистецтво», «Фізична культура».

Роботу було почато правильно, з широким розмахом. Але Міністерство освіти і науки України в чомусь прорахувалося, і в результаті – учні 7 класів усіх типів шкіл залишилися без найголовніших навчальних посібників на весь рік. Звичайно, багато вже зроблено, конкурс проведено, та, мабуть, проблема – в чомусь іншому, що сторонньому спостерігачеві (та й найменшим, обійденим увагою і піклуванням семикласникам!) важко зрозуміти.

Як би там не було, діти все одно навчаються, опановують програму, і кожна школа, кожний учитель вирішують проблему відсутності підручників по-своєму.

Хоча офіційною друкованою літературою учні 7 класів були обділені, проте альтернативних видань для семикласників вийшло достатньо. Дозвольте познайомити Вас із деякими з них і коротко розповісти про їхнє основне призначення. У цьому класі навчальний предмет «Математика» вперше починає поділятися на алгебру й геометрію. Щоб діти мали змогу одразу детально вивчати ці доволі складні дисципліни, два видавництва міста Харкова «Гімназія» та «Ранок» розробляють і друкують підручники «Алгебра», «Геометрія» та інші посібники з 7 по 11 клас із поглибленим вивченням математики. Якщо Ваші діти постійно будуть доповнювати свої знання і вміння, то ніякі проблеми їх не торкнуться у старших класах.

Так само, з метою поглибленого вивчення предметів і паралельного закріплення вивченого дітьми під час шкільних занять, видавництво Тернополя «Лібра Терра» продовжує випуск підручників із відео- та аудіододатками на дисках (а також – зошитів і книг для вчителів) з англійської мови. А видавництво Харкова «Ранок» підготувало і видало такі самі навчальні посібники, але для вивчення німецької мови, з 7-го класу.

Вам, шановні батьки і вчителі, ми пропонуємо спочатку ознайомитися із запитами Ваших учнів, а потім уже вирішувати, який саме комплект їм купувати. А може, й обидва!

Ми постійно слідкуємо за новинками літератури й піклуємося про те, щоб у  стислі строки вони з'явилися в нашому асортименті. Шановні покупці, заходьте частіше до нас на сайт і замовляйте товари, так необхідні Вашим учням!

Гарних Вам покупок!


YjQ4YzN