Главная » ПІДРУЧНИКИ 6 КЛАС

ПІДРУЧНИКИ ДЛЯ 6 КЛАСУ

Підручники для 6 класу шкіл з українською мовою навчання

 

Купити підручники для 6 класу загальноосвітніх і спеціалізованих шкіл з українською мовою навчання за новими програмами можна тут. Наш Книжковий інтернет-магазин запрошує вчителів, батьків і учнів ознайомитися з найповнішим підбором найкращих навчальних посібників популярних видавництв України: «Генеза», «Освіта», «Грамота», «Світоч», «Алатон» (місто Київ); «Лібра Терра», «Астон» (місто Тернопіль); «Сиция», «ПЕТ», «Весна» (місто Харків).

У нас в асортименті – всі необхідні й альтернативні підручники до навчальних предметів «Українська мова», «Українська література», «Математика», «Російська мова», «Зарубіжна література», «Біологія», «Англійська мова», інші іноземні мови, «Інформатика», «Всесвітня історія», «Географія», «Трудове навчання» (для дівчаток і хлопчиків), «Основи здоров'я», «Музичне мистецтво», «Образотворче мистецтво», рекомендовані Міністерством освіти і науки України для використання в загальноосвітніх і спеціалізованих навчальних закладах, якісні в усіх відношеннях.

На особливу увагу заслуговує такий навчальний предмет, як інформатика. Тепер уже він викладається з 2 класу (в загальноосвітніх школах), бо таке рішення продиктував сам час. Більшість дітей знайомиться з комп'ютером ще до школи. Хоча вони використовують його переважно для ігор, однак, і вчаться виконувати деякі нескладні операції. Згодом діти зрозуміють, що призначення цього складного (і вже незамінного!) технічного засобу – набагато ширше, ніж прості розваги, і що їм не уникнути серйозного вивчення особливостей роботи з комп'ютером. Підручників з інформатики небагато, але, ми впевнені, вони незабаром з'являться у продажу.

Звертайтеся за телефоном або в письмовій формі до наших онлайн-консультантів із будь-якими питаннями стосовно наявності, підбору, замовлення, купівлі, знижок і доставки нових підручників для учнів 6 класу.

Замовити навчальні посібники в нашому інтернет-магазині – дуже просто. Обравши потрібний екземпляр чи набір товару, Ви маєте заповнити на нашому сайті бланк покупця. Детально ознайомтеся з його змістом і вкажіть усі необхідні дані. Обов'язково слід занотувати назву примірника (назви примірників), авторів видання й видавництво (можливо – рік видання), необхідну кількість товару, вид оплати і доставки, Вашу точну адресу, контактні телефони. Якщо після натискання клавіш «Заказать», «Оформить» замовлення не приймається, перегляньте ще раз усі пункти електронного документа: можливо, Ви щось пропустили, не активізували клавішу для продовження купівлі, «ок» тощо. При наявності на складі вказаного Вами товару Ви маєте отримати його через кілька днів. У разі виникнення певних проблем наші консультанти зв'яжуться з Вами й вирішать необхідні питання.

Ми зацікавлені у співробітництві з Вами, тому намагаємося виконувати все швидко і правильно, щоб не постраждали права покупця. Заходьте частіше до нас на сайт і замовляйте підручники у будь-якій кількості.

Ми працюємо для Вас!


ZDliNmM3ND