Главная » ПІДРУЧНИКИ 5 КЛАС

ПІДРУЧНИКИ ДЛЯ 5 КЛАСУ

Підручники для 5 класу шкіл з українською мовою навчання

 

Купити всі підручники для 5 класу за новими програмами можна в нашому Книжковому інтернет-магазині. Й не лише придбати все за списком навчальних предметів, але обрати найкращі з них. 2013 рік, перший рік зміни програм (а отже, й усієї навчальної літератури) виявився доволі вдалим, і наші школи несподівано отримали приємну «проблему»: вибір підручників, за якими зручніше працювати.

Школярам, які з острахом переступають поріг старшої школи, дарують свою чудову продукцію, затверджену Міністерством освіти і науки України для використання в навчальному процесі, такі відомі видавництва Києва, як «Генеза», «Освіта», «Грамота», «Світоч», «Алатон», а також – видавництва Харкова «Сиция» і Тернополя «Навчальна книга – Богдан».

Підручники з української, російської та англійської мов, математики, природознавства, основ здоров'я, образотворчого й музичного мистецтва якісно виконані, естетично оформлені, деякі містять велику кількість кольорових малюнків. П'ятикласники неначе знову повертаються до перших років навчання у школі, у світ казки і фантазії. З такими навчальними посібниками, звичайно ж, не страшні особливості кабінетної системи і вчителі здаються милішими. А нові предмети – українська та зарубіжна літератури, історія України, етика, трудове навчання (для дівчаток і хлопчиків) – одразу приваблюють їх.

Звичайно, такому предмету, як математика, малюночки та прикраси не личать. Особлива дисципліна... І чомусь у початковій школі всі учні переважно справляються з нею, а в п'ятому класі – злегка починають гальмувати, далі – ще складніше. Коли дрібні проблеми поступово накопичуються, з ними згодом уже просто неможливо впоратися звичайним способом. Доводиться «підключати важку артилерію» у вигляді репетиторів.

Проте, з цією проблемою можна впоратися в інший спосіб. Щоб не доводити успішність (і ступінь розуміння) із математики до критичного стану, слід своєчасно вводити невеличкими порціями додаткову нагрузку в якості вправляння й використовувати при цьому дещо ускладнені завдання.

Усі ці питання цілком вирішуються спеціальною літературою для поглибленого вивчення математики. На даному етапі (у 5 класі) можна скористатися навчальними посібниками (підручниками «Математика» і збірниками завдань), які випускає видавництво «Ранок» міста Харкова.

Наші онлайн-консультанти допоможуть Вам, шановні батьки і вчителі, розібратися у вирі навчальної літератури, вибрати необхідні й корисні примірники. Вони ознайомлять Вас із системою знижок, на яку можуть претендувати оптові покупці. Ціни на наші товари  відповідають цінам виробників, додатково оплачується лише обраний Вами вид доставки.

Купувати підручники в нашому інтернет-магазині – зручно й вигідно. Заходьте частіше до нас на сайт: обсяг нашої продукції постійно змінюється і зростає. Не пропустіть цікаві надходження!


ZGZlOWI0N