Главная » ПІДРУЧНИКИ 4 КЛАС

ПІДРУЧНИКИ ДЛЯ 4 КЛАСУ НУШ ( НОВА ПРОГРАМА )

Купити підручники для 4 класу НУШ за новими програмами на новий навчальний рік, сподіваємося, можна буде в нашому Книжковому інтернет-магазині в повному обсязі. Поточний рік виявився не дуже вдалим для учнів четвертих класів, бо видавництва не встигли забезпечити школярів основними навчальними посібниками. Є відомості, що до підготовки підручників для 4 класу НУШ за новими програмами були залучені провідні видавництва Києва, Тернополя, Дніпропетровська та Харкова. Очікувалися (й очікуються) такі підручники: «Математика», «Українська мова», «Російська мова», з іноземних мов, «Літературне читання», «Природознавство», «Я у світі», «Інформатика», «Основи здоров'я», «Трудове навчання», «Образотворче мистецтво», «Мистецтво». В чому ж полягала основна проблема такого значного, неочікуваного прорахунку, поки що залишається загадкою. Але робота ведеться, й нові навчальні посібники поступово надходять до торгових мереж. Ми ретельно стежимо за випуском літератури і прагнемо поповнити наш асортимент.

Парадоксальним виявився той факт, що наприкінці четвертого (останнього в  початковій школі) року навчання діти братимуть участь у державній підсумковій атестації (ДПА), незважаючи на труднощі в забезпеченні підручниками. Атестуватимуться учні за трьома основними предметами: українська мова, літературне читання й математика. Завдання, які отримають школярі, цілком посильні для середнього учня, тож, хочеться вірити, що наші шановні випускники початкової школи з ними впораються й перейдуть до середнього рівня навчання. Наступний навчальний рік для них, з огляду на підручники для 3 класу нової української школи, буде цілком благополучним.

До ДПА (державної підсумкової атестації) цілком можна підготуватися протягом будь-якого навчального року. Вона проводиться вже давно, й завдання попередніх років до неї ніколи не трималися в секреті. Їх цілком можна купити й виконувати в якості тренувальних вправ. Звичайно, щорічно завдання змінюються, повністю чи частково поновлюються, але ж навчальний матеріал залишається той самий, види вправ також повторюються, й немає суттєвої різниці в тому, що дитина читає, пише, розв'язує тощо. Одне можна сказати точно: якщо учень зовсім нічого не буде робити, палець об палець не вдарить, то йому важкувато доведеться під час атестації.

Для тих сумлінних батьків (учителів), хто не хоче купувати «відпрацьований матеріал», деякі видавництва щорічно готують і видають спеціально, в якості підготовчих, такі самі навчальні посібники для 4 класу НУШ, які приблизно копіюють майбутні цьогорічні завдання. Ось ці зошити найкраще допоможуть підготуватися до випробування як дітям, так і вчителям та батькам!

Отже, щоб вирішити проблему, слід лише завітати до спеціальної теки «ДПА» на нашому сайті й замовити відповідну літературу!

Великий асортимент підручників для 4 класу НУШ, реальні ціни – в нашому інтернет-магазині!

Доставляємо замовлення до Києва, Львова, Дніпропетровська, Харкова, Одеси, Запоріжжя та інших населених пунктів України!

Чекаємо Ваших замовлень!


NGVlMT