Главная » ПІДРУЧНИКИ 3 КЛАС

Підручники для 3 класу шкіл з українською мовою навчання

Купити всі необхідні підручники для 3 класу за новими програмами можна тут. Наш Книжковий інтернет-магазин забезпечить Вас і Ваших дітей будь-якими навчальними посібниками, що були видані провідними видавництвами України останнім часом.

Учні 3 класу – це загартовані, бувалі школярі, вже достатньо ознайомлені з особливостями і труднощами навчального процесу. Однак, вони все одно діти, і їм буде набагато приємніше навчатися за підручниками з яскравими малюнками і творчо підібраним матеріалом. Крім якісно виготовлених навчальних посібників видавництвами «Генеза» й «Освіта», для третьокласників також підготували свої новинки видавництва «Навчальна книга – Богдан», «Підручники і посібники» (місто Тернопіль), «Ранок» – для нового предмета «Я у світі» та «Сіція» (місто Харків).

Таким чином, наш інтернет-магазин може запропонувати Вам, наші дорогі покупці, підручники для 3 класу (навіть – на вибір) із грифами МОН України з таких основних навчальних предметів, як математика, українська та російська мови, літературне читання, англійська мова, природознавство, «Я у світі», інформатика, основи здоров'я, трудове навчання, мистецтво, музика, образотворче мистецтво, а також – і з деяких альтернативних дисциплін (розвиток логічного мислення тощо). Звертайтеся до наших онлайн-консультантів, і вони допоможуть якнайкраще вирішити всі Ваші проблеми. Однак, слід наголосити, що питання вибору підручників батьками спочатку треба узгодити зі вчителем і, можливо, шкільною бібліотекою. Якими б якісними та цікавими не здалися Вам деякі видання, але не можна обходити поняття програми, шляхів розвитку і спеціалізації школи, в якій навчаються Ваші діти.

Недоліком шкільної освіти минулих століть вважається повна відсутність розвитку логічного мислення. У ті часи, навпаки, мислити заборонялося, а схвалювалося бездумне, нікому не потрібне зубріння.

Нинішньому школяреві у старших класах без здатності мислення просто не вижити! А розвивати це вміння бажано заздалегідь, уже з перших років навчання.

У шкільній програмі є таке поняття, як варіативна складова. І там, серед інших пропозицій, значиться навчальний предмет «Розвиток логічного мислення». До нього вже кілька років поспіль друкуються цікаві й дуже практичні навчальні посібники, книжки-зошити під назвою «Планета Міркувань». Випускає їх у Києві для кожного класу окремо видавнича група «Інститут сучасного підручника». Деякі школи постійно замовляють їх у нас і дуже задоволені розміщеним у них матеріалом. Діти сприймають викладені завдання як розвагу, хоча до їхнього розв'язання докладають немало зусиль. Можливо, й Вашим дітям такий урок сподобався б? Придивіться-но до примірників уважніше!

Ми завжди готові Вам допомогти з вибором для 3 класу підручників та іншої літератури чи слушною порадою!

До плідної співпраці!


NmI1NTYzND