Главная » ПІДРУЧНИКИ 2 КЛАС

Підручники для 2 класу шкіл з українською мовою навчання

Купити підручники за новою програмою для 2 класу загальноосвітніх і спеціалізованих шкіл швидко й вигідно можна в нашому Книжковому інтернет-магазині. Ми пропонуємо Вам, шановні покупці, зручно (не виходячи з дому) забезпечити Ваших школяриків усією необхідною літературою в будь-якій кількості. Чим більше підручників Ви придбаєте у нас (наприклад, на клас, паралель чи для бібліотеки), тим більшу вигоду отримаєте: знижки пропорційно зростають разом із Вашими замовленнями.

Щоб закріпити в дітей бажання вчитися, ми можемо запропонувати учням 2 класу найкращі примірники підручників із математики, української, російської та іноземних мов, із нового предмета – літературного читання, а також – із природознавства, основ здоров'я і решти навчальних предметів, із якими Ваші школярі вже ознайомилися у минулому році. Пропонована нами продукція відзначається відмінною якістю викладеного матеріалу, художнього оформлення і використаного паперу, всі посібники затверджені Міністерством освіти і науки України для використання в навчальному процесі. Багато підручників для другокласників підготовлено й видано такими чудовими видавництвами, як «Центр навчально-методичної літератури», «Алатон» (місто Київ), «Астон» (місто Тернопіль) та вже відомими Вам видавництвами за навчальними посібниками для 1 класу.

У наш час неможливо переоцінити знання школярами іноземної мови (іноземних мов). Ваш малюк, може, до цього зовсім і не прагне. Але ж батьки сплять і бачать свою дитину... Та нехай тепер Ваша власна фантазія несе Вас у зоряну далечінь. Поговоримо ліпше про те, як же досягти відмінних успіхів у знанні англійської (німецької, французької) мови. Так, діти вже почали вивчення однієї іноземної мови. Однак, за рахунок відведених протягом тижня уроків гарних успіхів здатні досягти лише дітки-поліглоти. Ви тільки уявіть, скільки мов одночасно їм зараз доводиться вивчати! Але це не страшно: саме даний вік визнаний психологами найпродуктивнішим для оволодіння мовами (і всіма науками взагалі). А Ви можете допомогти їм у цьому. Про те, як саме допомогти, подбало видавництво «Лібра Терра» (місто Тернопіль), випускаючи до кожного року навчання дитини ретельно продумані підручники з відео- та аудіододатками (на дисках), зошити для поглибленого вивчення англійської, німецької, французької мов. Дані навчальні посібники Ви можете розглянути й замовити у нас, якщо відкриєте відповідну теку за навчальним предметом.

У нас Ви можете вибрати і придбати підручники для додаткової роботи в 2 класі, з метою закріплення набутих знань і навичок, зі значними знижками – це підручники попередніх років використання, якість матеріалу в яких не поступається новим.

Пишіть і телефонуйте, шукайте і знаходьте необхідні книжки в нашому інтернет-магазині!

Ми раді співпрацювати з Вами!


NmVlYWU